Спартакіада області серед ПТНЗ-2018 року

2263

14 березня 2018 року в Мукачево на спортивних майданчиках ВПУ-3 та ДНЗ МЦПТО м. Мукачево були проведені змагання з волейболу серед команд юнаків.

У змаганнях участь взяла рекордна кількість команд: Тячівський професійний ліцей, ВПУ-3 м. Мукачево, ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича», ВПУ №34 м. Виноградів, Свалявський професійний будівельний ліцей, обласний ліцей-інтернат з ПВФП м. Мукачево, Мукачівський центр професійно-технічної освіти, ПТУ-33 смт. В. Березний.

Упродовж усього дня на волейбольних площадках проходили запеклі спортивні поєдинки. Жодна з команд не здавалася без бою.

У підсумку І місце здобули ВПУ-3 м.Мукачево, ІІ – ВПУ-34 м. Виноградів, ІІІ місце – ДНЗ МЦПТО.

На урочистому нагороджені були присутні – директор ВПУ-3 В. Мельничук, інструктор-методист обласного відділення КФВС МОН України А. Плеханов, голова методоб’єднання ПТНЗ О. Гал.

Команди та учасники були нагороджені кубками, медалями та грамотами від Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (І. Риляк) та обласного центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» (О. Станко). Велика подяка директору ВПУ-3 (В. Мельничук) та директору Мукачівського центру професійно-технічної освіти (В. Панас) за організацію проведення змагань у спортивних залах.

Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів