Спартакіада з міні-футболу серед учнів ЗПО пройшла у Донецькій області

938

З 14 по 15 травня в місті Краматорськ на спортивному комплексі «Блюмінг» відбулися фінальні змагання Спартакіади Донецької області з міні-футболу серед учнів закладів професійної освіти.

За звання кращих змагалися 4 команди: Лиманського професійно-технічного училища, Авдіївського професійно-технічного училища, Краматорського вищого професійного училища та Бахмутського центру професійно-технічної освіти.

Із вітальним словом до учасників звернулися представники Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. З побажаннями вдалого завершення навчального року та перемогою у змаганнях розпочались змагання спартакіади.

Команди змагались за коловою системою, отже було зіграно шість матчів, в яких і був визначений переможець. Кращими стали представники Краматорського вищого професійного училища. Друге місце посіла команда Лиманського професійно-технічного училища, а третє – учні Авдіївського професійно-технічного училища.

Кращій гравець змагань – Вацюк Антон (Краматорськ).

Кращій нападник – Пономарьов Андрій (Лиман).

Кращій захисник – Коноваленко Владислав (Авдіївка).

Кращій воротар – Ярчук Владислав (Бахмут).

Команди переможців та призерів змагань були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

 

Коментарі

коментарів