Спартакіада з настільного тенісу серед учнів ЗПО відбулась на Донеччині

1142

22-23 жовтня на спортивній базі Краматорського вищого професійного металургійного училища відбулись змагання з настільного тенісу Спартакіади закладів професійної освіти Донецької області.

У змаганнях взяли участь команди учнів Мирноградського професійного гірничого ліцею (МПГЛ), Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища (КВПТКУ), Бахмутського професійного аграрного ліцею (БПАЛ), Краматорського вищого професійного училища (КВПУ), Лиманського професійно-технічного училища (ЛПТУ) та Селидівського профсійного ліцею (СПЛ). До складу команд входили 2 юнаки та 1 дівчина.

Перед початком змагань всіх учасників привітав директор Краматорського вищого професійного металургійного училища Олександр Максимов та головний спеціаліст Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Максим Сорока.

Змагання тенісистів були непередбачуваними, фінальні матчі виявились цікавими та напруженими. Серед вболівальників панувала чудова атмосфера, ніхто не міг сказати як саме закінчаться змагання і хто зрештою здобуде перемогу.

У результаті всіх ігор, місця розподілилися наступним чином: переможцем стала команда Селидівського ПЛ, на другому місці команда Лиманського ПТУ, третьою стала команда Краматорського ВПУ.

В особистій першості переможцями стали, серед юнаків Гончаров Микита (СПЛ), серед дівчат – Плужник Олена (КВПТКУ).

Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту та кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів