Спартакіада з загальної фізичної підготовки серед студентів відбулась на Донеччині

393

13 жовтня в місті Краматорськ на стадіоні спортивно-оздоровчого комплексу в парку «Ювілейний» відбулись змагання Спартакіади з загальної фізичної підготовки з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації) Донецької області.

Із вітальним словом до учасників звернулись: начальник Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко та заступник голови відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

У змаганнях взяли участь 4 команди: студенти Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА, м. Краматорськ), Донецького національного медичного університету (ДНМУ, м. Лиман), Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА, м. Краматорськ) та Донбаського інституту техніки та менеджменту Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая (ДІТМ МНТУ, м. Краматорськ).

Студенти змагались в чотирьох видах: підтягування на перекладині, стрибок в довжину з місця, згинання і розгинання рук в упорі лежачі та присідання на одній нозі.

Підсумки особистої першості:

В підтягуванні на перекладині кращими стали Дмитро Сіваков (ДДМА) і Данило Щельгорн (ДонНАБА). Згинання і розгинання рук в упорі лежачі – Владислав Лисенко (ДДМА). Присідання на одній нозі – Єгор Саутченков (ДІТМ МНТУ). Стрибок в довжину з місця – команда ДДМА.

У командному заліку за підсумками всіх видів кращими стали представники Донбаської державної машинобудівної академії. Друге місце посіли студенти Донбаської національної академії будівництва і архітектури, а третє – команда Донецького національного медичного університету.

Команди переможців та призерів змагань були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів