Спортивне свято для учнів з особливими освітніми потребами відбулось на Волині

1028

На виконання Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» 10 жовтня 2018 року на легкоатлетичній арені стадіону Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулась XIV Спартакіада Волині з легкої атлетики серед вихованців спеціальних закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування. У відповідності до Положення про спартакіаду учні з особливими освітніми потребами з Липлянської, Заболоттівської, Затурцівської, Головненської спеціальних закладів загальної середньої освіти та Рожищенського НРЦ змагались у стрибках у довжину, з бігу на 30 і 60 метрів та легкоатлетичній естафеті 6 х 50 метрів.

За підсумками змагань загальну перемогу вибороли школярі Заболоттівської, друге і третє місця посіли вихованці Затурківської та Липлянської спеціальних навчальних закладів. Переможці минулорічної спартакіади учні Головненського навчального закладу посіли четверте місце, а замкнули турнірну таблицю школярі Рожищенського НРЦ. На урочистому закритті змагань начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін вручив переможцю і призерам спартакіади дипломи, футбольні і волейбольні м’ячі, а усім учасникам подарунки від відділення НОК України у Волинській області.

Захід організували і провели управління освіти, науки та молоді ОДА, Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України за підтримки відділення НОК України у Волинській області.

Завершальний етап Спартакіади Волині для дітей категорії школярів, присвячений Дню Святого Миколая, відбудеться 19 грудня 2018 року на базі Затурцівського закладу загальної середньої освіти.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів