Спортивне свято Olympic Lab відбулось на Донеччині

1172

В Маріуполі на березі Азовського моря відбулось спортивне свято «#Olympic Lab», організоване Міським центром позашкільної роботи за місцем мешкання, Міським центром «Спорт для всіх» та Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

В святі взяли участь вихованці дитячо-юнацьких клубів МЦПР південної зони Донецької області.

Перш за все з дітьми була проведена спортивна руханка, далі під наглядом вихователів діти мали можливість покупатися у морі.

Після проведення вступної частини діти зустрілись з олімпійським чемпіоном Олександром Сидоренко, який розповів про свої виступи на Олімпійській арені, про свої спортивні досягнення та побажав присутнім миру, здоров’я та успіхів.

Основна частина свята розпочалась з показового виступу вихованців спортивної школи – борців класичного стилю, які показали техніку виконання прийомів боротьби та провели показову сутичку.

Далі згідно з регламентом діти змагались у спортивних естафетах у воді та на березі моря. В той час коли компетентне журі виявляло крашу команду в естафетах, була проведена спортивна вікторина на олімпійську тематику.

Найбільш вправні у естафетах та більш ерудовані у вікторині були нагороджені спортивними призами, солодощами від Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання, Міського центру «Спорт для всіх» та дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів