Спортивне свято, присвячене Всеукраїнському Олімпійському дню відбулось у Краматорську

3446

Традиційна Спартакіада дошкільнят дала можливість найменшим мешканцям міста продемонструвати чудові результати та справжній спортивний характер. Яскраве видовище, яке влаштували креативні вихователі на  чудовому живому зеленому килимі, занурили малечу в фантастичну країну з прибульцями, різнобарвний одяг малят створив образ сонячної країни.

Відкрили Спартакіаду словами привітання та побажанням перемог командам дошкільнят почесні гості: представники Краматорського міського відділу освіти, депутати міської ради, директор департаменту сім’ї молоді та спорту, перший заступник голови НОК України в Донецькій області Володимир Мицик, відповідальний секретар НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко.

П’ять дитячих садків міста розпочали змагання за звання чемпіона.  Голосно лунали на майданчику спортивні девізи кожної команди.  Вони закликали всіх присутніх займатися спортом, адже спорт – це не тільки веселі спортивні ігри, а здоров’я та краса.

Дуже цікаву та веселу спортивну руханку для діточок провела майстер спорту України з дзюдо, член національної збірної команди України, чемпіонка України, переможниця Кубку Європи серед кадетів, призерка Кубку Європи серед юніорів Катерина Сировацька. Діти залюбки, з посмішками на обличчях, виконували ритмічні вправи. Найактивнішого дошколярика Катерина нагородила футболкою з символікою НОК України.

Немає такої дитини, яка б не любила свята. Показові виступи кожної команди стали гарним його продовженням. Діти презентували присутнім різні види спорту: футбол, хокей, бадмінтон та великий теніс.

Свою спритність, швидкість, гнучкість і витривалість дошкільнята продемонстрували під час проходження спортивних секторів. Долання естафет, відмінне виконання стрибків у довжину, влучні удари футбольним м’ячем по воротах, метання м’яча дали малечі не тільки продемонструвати свої уміння і навички, а й навчили взаємодопомоги, співпереживанню і відповідальності. Дві години захоплення цікавими подіями, емоційною боротьбою принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань. Увесь час на спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера.

Чудовим завершенням спортивного заходу стало нагородження переможців. Чемпіонами Спартакіади «Перші кроки у спорті» стали вихованці дитячого садка  «Веселка» №97, друге місце поділили юні спортсмени садків «Лісова казка» №91 та «Золота рибка» №71, третє – «Сонечко» №56 і «Журавлик» №60.

Дитячі обличчя сяяли від щастя й усмішок після отримання подарунків, які приготовили їм депутати міської ради, представники відділення НОК України в Донецькій області, департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації та Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України.

Складно передати ту позитивну емоційну насиченість, яка панувала під час свята – все це залишилося у пам’яті дітей і дорослих, як справжнє свято здоров’я краси і єдності. То ж будемо сподіватися, що цей старт для маленьких спортсменів в майбутньому стане стартом великих чемпіонів.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів