Спортивний рух JuniorZ відбувся на Закарпатті

1280

3 жовтня в м. Ужгороді на базі спорткомплексу «Юність» відбувся спортивний шкільний фестиваль JuniorZ, а також в рамках фестивалю відбувся захід «Свято олімпійського прапора» з нагоди відкриття ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор  у Буенос-Айресі.

Ужгородські школярі долучилися до спортивного руху JuniorZ. Діє він в Україні менше року, покликаний змінити систему викладання фізкультури в навчальних закладах. Засновником JuniorZ є спортсмен, журналіст і телеведучий – Олександр Педан. Олександр Педан, засновник спортивного руху Junio.

Організаторами спортивного свята стали Закарпатське обласне відділення (філія) КФВС МОН України за сприяння обласного відділення НОК України.

У відкритті фестивалю взяли участь міський голова Богдан Андріїв, секретар Ужгородської міської ради Андріана Габор та начальник Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Іван Риляк.

Відтак провели спільну руханку під музику. До неї долучилися понад 800 ужгородських школярів, зокрема 300 власне учасників змагань та півтисячі вболівальників. Кожна дитина тут на фесті може обрати для себе вид спорту за індивідуальними потребами: чи-то фролбол, чи фрізбі, петанк, корфбол, хортинг, сумо, самбо або чирлідинг.

Закарпатське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів