Спортивний захід « Вперед, гуртожитки» пройшов У Краматорську

3415

На базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА) відбулися спортивні змагання «Вперед, гуртожитки!» між гуртожитками студмістечка ДДМА. У змаганнях взяли участь команди першого, другого, третього гуртожитків і команда Донецького національного медичного університету.

Початком змагань стали  спортивні ігри команд. Презентація командами домашнього завдання, назви команди, девізу і плакату, вразила головну суддівську колегію своєю креативністю. Такі конкурсні завдання, як лімбо, перетягування каната, стрибки та ігри з обручем підняли настрій усім присутнім.

Гарним сюрпризом для учасників заходу  стала запальна пісня від Поліни Демидової. Для підтримки команд перед останньою естафетою, яка складалася з гримучої суміші різних випробувань, Євген Баштовий закружляв у веселому танку найактивніших уболівальників.

Гарний настрій, купу позитивних емоцій отримали всі присутні на цьому спортивному заході. Приємно відзначити, що викладачі Донбаської державної машинобудівної академії завжди намагаються  зробити життя студентів цікавим і незабутнім.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів