«Спортивна надія України 2021» пройшла на Луганщині

662

На Луганщині вже вчетверте пройшли Всеукраїнські змагання серед школярів «Спортивна надія України 2021». Цього року на них зібрались 475 юних спортсменів з 7 областей України (Харківська, Донецька, Миколаївська, Луганська, Київська, Сумська, Кіровоградська) та м. Київ, які змагались у наступних видах спорту: бокс, боротьба греко-римська, гімнастика спортивна, важка атлетика та спортивні естафети «Cool Games».

Основною метою змагань є підвищення рухової активності молодого покоління, залучення школярів до занять фізичною культурою та спортом, покращення взаємодії спортсменів та тренерів, об’єднання школярів та студентів з різних куточків України у фізкультурно-спортивному русі.

Усі переможці та призери змагань отримають заслужені нагороди від Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти та науки України. 

З вітальним словом до учасників змагань звернулась заступниця голови Луганської обласної державної адміністрації Наталія Романенко та голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко: «Спорт – виховує, спорт – дисциплінує, спорт – формує почуття команди, спорт – загартовує та  спонукає до росту спортивної майстерності! Бажаємо, щоб ці якості принесли Вам успіх, щоб Ви перемагали в житті та спорті, здобували славу для себе, для  рідного міста, району, області, для нашої  рідної-батьківщини  – України».

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів