Спортивне студенство одержало державні нагороди

3667

Сьогодні у столичному Національному університеті фізичного виховання і спорту України державними нагородами було відзначено учасників ХХХ Всесвітньої Літньої Універсіади в Неполі. Спортсменів та їх тренерів нагороджено орденами «За заслуги», княгині Ольги та медаллю «За працю і звитягу». Також присвоєно почесні звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» та «Заслужений лікар України». Усього державні нагороди та почесні звання отримали 37 спортсменів і тренерів.

Також Подяками Міністерства освіти і науки  України за особистий внесок у піднесенні міжнародного авторитету відзначено призерів чемпіонатів Європи серед студентів.

В урочистостях взяли участь: керівник Апарату Офісу Президента України, президент федерації бадмінтону України Олексій Дніпров, президент Європейської університетської спортивної асоціації Адам Рочек, заступник Міністра освіти і науки України Максим Ярмистий, заступник Міністра культури, молоді і спорту України Володимир Шумілін, глава Національного агентства забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, президент Спортивної студентської спілки України, ректор НУФВСУ Євгеній Імас, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба та інші поважні гості.

У 2019 році збірні команди закладів вищої освіти України брали участь у чемпіонатах Європи з футзалу, тенісу настільного, футболу, волейболу пляжного, шахів, спортивного орієнтування, волейболу, баскетболу 3х3, веслування академічного серед чоловіків та жінок, а також у Чемпіонатах Європи з єдиноборств серед студентів «European Universities Combat Championships» з дзюдо, карате, кікбоксинг WAKO, тхеквондо ВТФ. На цих змаганнях наші студенти здобули 51 медаль: 18 золотих, 11 срібних та 22 бронзових, шо є найкращим показником серед 53 країн континенту. За результатами Україна посіла перше місце в Європі.

– Мені дуже приємно привітати всю спортивну спільноту України з дійсно неперевершеним результатом. Перше місце за кількістю здобутих медалей – це неабияке досягнення. Українські студенти продемонстрували величезну жагу до перемог і сьогодні заслужено отримують свої нагороди. Сподіваюсь, що так триватиме й надалі, – зазначив президент Європейської Асоціації студентського спорту (EUSA) Адам Рочек.

Серед 252 закладів вищої освіти Європи, які ставали переможцями та призерами у Чемпіонатах Європи з видів спорту серед студентів, 29 закладів вищої освіти України  входять до відповідного рейтингу:

5 сходинку посідає Національний університет фізичного виховання і спорту України, в активі якого 4 золотих та 1 срібна медалі; 9 сходинку посідає Львівський державний університет фізичної культури, в активі якого 3 золотих, 1 срібна та 2 бронзових медалі; 21 сходинка у Харківської державної академії фізичної культури, яка здобула 2 золотих та 2 бронзових медалі;

24 сходинку посідає  Харківський національний автомобільно-дорожній університет, в активі якого 2 золотих та 1 бронзова медалі.

З 30 липня по 4 серпня  в хорватському Загребі проходили Чемпіонати Європи з єдиноборств серед студентів «European Universities Combat Championships». До програми змагань були включені такі види спорту, як: дзюдо, карате, кікбоксинг WAKO та тхеквондо ВТФ. Наші студенти порадували першим загальнокомандним місцем серед 36 збірних різних Європейських країн. Українська збірна виборола 42 медалі: 16 золотих, 8 срібних та 18 бронзових.

Порадували вболівальників і футзалісти. З 15 по 23 липня в Бразі (Португалія) проходив чемпіонат Європи. Чоловікам з команди Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вдалося пройти у фінал і посісти 2 місце серед чоловіків, а студентки з Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова  вибороли бронзу.

Схожий результат маємо і у великому футболі. Чемпіонат Європи проходив з 20 по 27 липня в столиці Іспанії Мадриді. Тут футболісти з команди Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка зайняли – 2 місце серед чоловіків. А дівчата з Харківської державної академії фізичної культури стали третіми.

Приємно здивували і наші шахісти. На змаганнях, які проходили з 24 по 28 липня в Будапешті (Угорщина) наша збірна була представлена лише двома спортсменами. Але як представлена! Студенти з Львівського державного університету фізичної культури здобули золота та срібло. Найвища нагорода дісталася Кирилу Шевченку, а срібна – Петру Голубку.

У баскетболі 3х3 тріумфували наші студентки з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Чемпіонат Європи проходив  з 31 липня по 03 серпня в португальскому Порто. Протягом цих днів українки впевнено долали усіх супротивників і ілком заслужено стали найкращими серед 45 команд.

І лише рівно місяць тому у шведському Йонкопінг студентки Чорноморського національного університету імені Петра Могили Юлія Коваленко та Ганна Димова стали третіми у парних змаганнях з академічного веслування.

Також варто пригадати і виступи команд, які хоч і не піднялися на п’єдестал пошани, та, все ж таки, гідно представили Україну на міжнародній арені. Отже, у змаганнях з настільного тенісу Команда Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка зайняла 15 загальнокомандне місце серед чоловіків. У пляжному волейболі студентки  Чорноморського національного університету імені Петра Могили посіли 7 місце. А у звичайному волейболі представники цього ж вузу завершили змагання 17.

– Для нас важливо відзначити студентів, які своєю щоденною працею прославляють Україну в усьому світі. Ми пишаємося, що в нашій країні є така неймовірно талановита молодь. Маю надію, що ми ще не одноразово побачимо і почуємо про успіхи цих спортсменів, – сказав заступник Міністра Освіти і науки України Максим Ярмистий.

Найвідповідальнішими стартами цього року стала ХХХ Літня Універсіада в Неаполі (3-14 липня), на якій розігрувалися 250 комплектів медалей у 18 видах спорту. Збірна України у підсумку здобула 20 нагород (6 золотих, 7 срібних, 7 бронзових) і посіла десяте місце у медальному заліку та 11-е – у загальнокомандному заліку серед 170 країн-учасниць. Україну в Неаполі представляли 160 спортсменів. Вітчизняні студенти виступили у баскетболі, волейболі, спортивній гімнастиці, художній гімнастиці, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, стрибках у воду, стрільбі з лука, тенісі, тхеквондо, фехтуванні та футболі.

Сьогодні ж спортсменів та їх тренерів нагороджено орденами «За заслуги», княгині Ольги та медалями «За працю і звитягу». Також присвоєно почесні звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» та «Заслужений лікар України».

– Це велика честь нагороджувати наших чемпіонів. Хотів би передати слова привітань від Президента України Володимира Зеленського та його дружини всім студентам, які цього року брали участь у відповідальних міжнародних змаганнях. Сьогоднішня церемонія нагородження – це підтвердження того, що керівництво держави зацікавлене у розвитку та популяризації спорту, особливо серед молоді. Впевнений, що з такими результатами наша спортивна спільнота невпинно зростатиме, – підсумував керівник Апарату Офісу Президента України, президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Нижче наводимо повний список нагороджених держаними відзнаками

Орден «За заслуги» III ступеня

РЕГЕДА Сергій Володимирович — срібний призер з легкої атлетики

Орден княгині Ольги ІІІ ступеня

ГЕРАЩЕНКО Ірина Ігорівна — срібна призерку з легкої атлетики

ГОЛЄНЄВА Анастасія Романівна — чемпіонка з легкої атлетики

Д’ЯЧЕНКО Олена Ігорівна — триразова срібна призерка з гімнастики художньої

КЛИМЕЦЬ Ірина Володимирівна — чемпіонка з легкої атлетики

КЛИМЮК Катерина  Володимирівна — чемпіонка з легкої атлетики

МЕЛЕЩУК Єва Ярославівна — чемпіонка та дворазова бронзову призерка з гімнастики художньої

MИKOЛEHKO Марія Михайлівна — чемпіонка з легкої атлетики

МИРОНЧУК Валентина Олександрівна — срібна призерка з легкої атлетики

МУРАЙ Дар’я Олегівна — триразова срібна призерка з гімнастики художньої

СОБЧУК Олена Леонідівна — срібна призерка з легкої атлетики

ФІЛЮК Марія Святославівна — срібна призерка з легкої атлетики

ФОТІЄВА Вікторія Валеріївна — триразова срібна призерка з гімнастики художньої

ХАНІНА Валерія Дмитрівна — триразова срібна призерка з гімнастики художньої

ЧУМАЧEHKO Юлія Вадимівна — чемпіонка з легкої атлетики

КАРДАШ Марина Анатоліївн — тренер-викладач триразових срібних призерок у групових вправах з гімнастики художньої Ханіної Валерії, Д’яченко Олени, Мурай Дар’ї, Фотієвої Вікторії

Медаль «За працю і звитягу»

АНТИКАЛО Ганна Сергіївна — бронзова призерка з дзюдо

ВОРОНОВСЬКИЙ Денис Валентинович — бронзовий призер з тхеквондо (ВТФ)

ОВЧИННІКОВ Артем Ігорович — бронзовий призер зі стрільби з лука

РОДІОНОВА Поліна Сергіївна — дворазова бронзова призерка зі стрільби з лука

РОМОЛДАНОВА Ірина Олександрівна — бронзова призерка з тхеквондо (ВТФ)

ХОЧИНА Ірина Вікторівна — бронзова призерка зі стрільби з лука

ДОЛГОПОЛОВА Андрій Васильович — тренер-викладач бронзового призера з тхеквондо (ВТФ) Вороновського Дениса

МОСКАЛЕНКО Володимир Михайлович — тренер-викладач бронзової призерки з дзюдо Антикало Ганни

НАМ Олег Вячеславович — тренер-викладач бронзової призерки з тхеквондо (ВТФ) Ромолданової Ірини

РОДІОНОВ Сергія Валентиновича — тренер-викладач бронзових призерів зі стрільби з лука Родіонової Поліни та Овчиннікова Артема

РОДІОНОВА Наталія Валентинівна — тренер-викладач бронзових призерів зі стрільби з лука Родіонової Поліни та Овчиннікова Артема

СОЛОНЕНКО Євгеній Васильович — тренер бронзової призерки зі стрільби з лука Хочиної Ірини

ТКАЧЕК Василь Володимирович — старшого тренера збірної студентської команди зі стрільби з лука

Почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

КЛИМЕНКО Володимир Миколайович — тренеров-викладач чемпіонки з легкої атлетики Голєнєвої Анастасії

ОЛЬХОВНІКОВА Ірина Володимирівна — головний тренер збірної команди з легкої атлетики

ОСТРОВСЬКИЙ Максим Васильович — головний тренер збірної команди з легкої атлетики

РОМАНЮК Олександр Вікторович — головний тренер збірної команди з легкої атлетики

ТОБІАС Денис Юрійович— старший тренер збірної команди з легкої атлетики

ЧЕРКАШИН Роман Євгенович — тренер-викладач чемпіонки з легкої атлетики Климець Ірини

ЧУМАЧЕНКО Марина Миколаївна — тренер-викладач чемпіонки з легкої атлетики Чумаченко Юлії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

БОЯРСЬКА Наталія Ігорівна — тренер-лікар збірної команди з легкої атлетики.

Подяки Міністерства освіти і науки України за особистий внесок у піднесенні міжнародного авторитету України:

чемпіонам та призерам Чемпіонатів Європи з єдиноборств серед студентів «European Universities Combat Championships»:

Авагян Грачик (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзовий призер з дзюдо

Антіпіна Анастасія (Сумський державний університет) – бронзова призерка з дзюдо

Бойчук Марко (Івано-Франківський коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України) – чемпіон з кікбоксингу WAKO, бронзовий призер з кікбоксингу WAKO

Булавіна Руслана (Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту)бронзова призерка з дзюдо

Вегера Євген (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого) – чемпіон з дзюдо

Вороновський Денис (Харківський національний автомобільно-дорожній університет) – чемпіон з тхеквондо ВТФ

Гарбар Андрій (Донбаська державна машинобудівна академія) – чемпіон з тхеквондо ВТФ

Говорун Дмитро (Харківська державна академія фізичної культури) – чемпіон з тхеквондо ВТФ

Громик Микола (Морехідний коледж технічного флоту Національного університету “Одеська морська академія”) – переможець з карате у складі команди, бронзовий призер з карате

Даньшина Олександра (Харківський національний автомобільно-дорожній університет) – чемпіонка з тхеквондо ВТФ

Демчишин Данило (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського) – чемпіон з кікбоксингу WAKO

Дундуа Міріан (Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут) – бронзовий призер з кікбоксингу WAKO

Єрко Владислав (Національний університет фізичного виховання і спорту України) – чемпіон з тхеквондо ВТФ

Іванюк Ілля (Івано-Франківський коледж Національного університету фізичного виховання і спорту України) – бронзовий призер з кікбоксингу WAKO

Кім Марсель (Херсонський національний технічний університет) – бронзовий призер з тхеквондо ВТФ

Кічерман Олександр (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут») – переможець з карате у складі команди

Кравчук Аліна (Державний університет інфраструктури та технологій) – бронзова призерка з кікбоксингу WAKO

Ксенжик Віктор (Чорноморський національний університет імені  Петра Могили) – переможець з карате у складі команди

Купріянова Кароліна (Харківський національний університет внутрішніх справ) – бронзова призерка з тхеквондо ВТФ

Лабузова Марія (Чорноморський національний університет імені Петра Могили) – срібна призерка з кікбоксингу WAKO

Лагунов Ігор (Південноукраїнський національний педагогічний університету імені
К. Д. Ушинського) – переможець з карате у складі команди, бронзовий призер з карате

Лючкова Єлизавета (Харківський національний автомобіле-дорожній університет) – бронзова призерка з тхеквондо ВТФ

Макуха Віктор (Харківська державна академія фізичної культури) – чемпіон з дзюдо

Мартюхіна Наталя (Донбаський державний педагогічний університет) – бронзова призерка з кікбоксингу WAKO

Мачутадзе Нодар (Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту) – срібний призер з дзюдо

Найда Валентин (Національний університет фізичного виховання і спорту України) – переможець з карате у складі команди

Павлюк Олександр (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова) – чемпіон з кікбоксингу WAKO

Пашков Олексій (Рівненський державний гуманітарний університет) – срібний призер з кікбоксингу WAKO

Переуда Анастасія (Одеський національний економічний університет) – переможниця з карате у складі команди

Піпоть Ірина (Національний університет фізичного виховання і спорту України) – чемпіонка з тхеквондо ВТФ

Проценко Анна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – переможниця з карате у складі команди

Самотуг Кирил (Сумський державний університет) – срібний призер з дзюдо

Собко Вікторія (Національнй університет фізичного виховання і спорту України) – чемпіонка з тхеквондо ВТФ

Соловей Віталій (Івано-Франківський коледж Національного університету фізичного виховання і спорту України) – срібний призер з кікбоксингу WAKO

Сурова Анна (Університет митної справи і фінансів) – чемпіонка з дзюдо

Таранов Владислав (Харківський національний університет радіоелектроніки) – срібний призер з кікбоксингу WAKO

Таратута Єлизавета (Харківський національний педагогічний університету імені Г. С. Сковороди) – бронзова призерка з тхеквондо ВТФ

Торошанко Андрій (Державний заклад «Київський коледж зв’язку») – переможець з карате у складі команди, бронзовий призер з карате

Тюрменко Владислав (Національний університет фізичного виховання і спорту України) – срібний призер з кікбоксингу WAKO

Хомула Артем (Сумський державний університет) – чемпіон з дзюдо

Чеголя Ганна (Одеський національний політехнічний університет) – переможниця з карате у складі команди

Шевчук Дмитро (Хмельницький національний університет) – бронзовий призер з кікбоксингу WAKO

Шостак Діана (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського) – переможниця з карате у складі команди, бронзова призерка з карате

Щербатюк Роман (Черкаський державний університету імені Богдана Хмельницького) – срібний призер з кікбоксингу WAKO.

Переможці та призери Чемпіонатів Європи серед студентів з видів спорту 2019 року:

Абакшин Даниїл (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Васильєв Владислав (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Книгін Дмитро (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Козлов Євгеній (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів) 

Куделя Кирило (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Лебідь Ярослав (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Масленіков Антон (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Моспан Владислав (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Панасенко Максим (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Панішев Максим (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Пугач Євген (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Терентьєв Ілля (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна) – срібний призер чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Андрухів Вероніка (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Бондарчук Дарина (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Вороніна Ганна (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Калініна Яна (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Китаєва Тетяна (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Корсун Катерина (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Кравчук Роксолана (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Малахова Яна (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Мохнач Любов (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Подольська Ірина (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Рябовіл Ольга (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Сірмай Анастасія (Харківська державна академія фізичної культури) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Бурлаченко Ксенія (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Грищенко Ксенія (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Дударчук Юлія (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Дудка Вікторія (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Єрьоменко Христина (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Ковальчук Вероніка (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Козаченко Кристина (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Митрофанська Наталія (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Підгорна Олена (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Шульга Анна (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова) – бронзова призерка чемпіонату Європи з футзалу серед студентів

Волохатий Роман (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Гатала Ігор (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Голодрига Роман (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Засєдко Андрій (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Заставецький Юрій (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Когут Іван (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Когут Микола (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Кохман Ігор (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Левіцький Роман (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Луцик Руслан (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Малащук Андрій (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Миронюк Ярослав (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Мороз Тарас (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Різник Андрій (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Рогань Іван (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Савка Юрій (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Стриєшин Дмитро (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Тракало Олег (Тернопільський педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед студентів

Димова Ганна (Чорноморський національний університет імені Петра Могили) – бронзова призерка чемпіонату Європи з веслування

Коваленко Юлія (Чорноморський національний університет імені Петра Могили) – бронзова призерка чемпіонату Європи з веслування

Космач Вероніка (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника) – переможниця чемпіонату Європи з баскетболу 3х3

Малашенко Олеся (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника) – переможниця чемпіонату Європи з баскетболу 3х3

Сівакова Ольга (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника) – переможниця чемпіонату Європи з баскетболу 3х3

Юркевічус Тетяна (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника) – переможниця чемпіонату Європи з баскетболу 3х3

Голубка Петро (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського) – срібний призер чемпіонату Європи з шахів, бронзовий призер чемпіонату Європи з шахів у складі команди

Шевченко Кірілл (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського) – переможець чемпіонату Європи з шахів, бронзовий призер чемпіонату Європи з шахів у складі команди

Тренери Чемпіонатів Європи серед студентів з видів спорту 2019 року:

Димов Андрій Вікторович – тренер збірної команди з веслування академічного Чорноморського національного університету імені Петра Могили

Зінченко Наталія Миколаївна – головний тренер збірної команди з футболу Харківської державної академії фізичної культури

Івегеш Василь Петрович – головний тренер збірної команди з футболу Тернопільського педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

Мішаровський Руслан Миколайович – головний тренер збірної команди з футзалу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Чернишов Віталій Олександрович – головний тренер збірної команди з футзалу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Литвинець Антон Іванович – тренер збірної команди з шахів Львівського державного університету фізичної культури імені  Івана Боберського

Процюк Юрій Михайлович – тренер збірної команди з баскетболу 3х3 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

(за матеріалами Спортивної студентської спілки)

Прес-служба КФВС МОН

 

 

 

 

Коментарі

коментарів