Спортивні ігри з шахів серед студентської молоді Буковини

547

У читальній залі Чернівецького фахового коледжу Львівського національного аграрного університету відбулися обласні Спортивні ігри з шахів серед студентів та студенток коледжів Чернівецької області. 

Змагання проводилися за коловою системою в одне коло за діючими правилами FIDE. Команда складалася з двох учасників на першій та другій дошках відповідно серед юнаків і дівчат окремо. Переможці визначалися за найбільшою кількістю набраних очок.

В особистому заліку на першій дошці серед юнаків перемогу здобув Степанов Дмитро (транспортний коледж). Друге місце посів Григорук Петро (Вижницький коледж). Третім став Урсуляк Олександр (політехнічний коледж).

На другій дошці перемогу виборов Гололобов Артем (індустріальний коледж). Друге місце отримав Лисий Микола (політехнічний коледж). Замкнув трійку переможців Ністор Даніел (коледж мистецтв).

В особистому заліку на першій дошці серед дівчат перемогу святкувала Андрущак Інна (Новоселицький медичний коледж). Друге місце посіла Гончуляк Іванна (Хотинський коледж), третє – Банарюк Ірина (коледж бізнесу та харчових технологій).

На другій дошці перше місце – Тариця Домніка (Новоселицький медичний коледж), друге місце – Біла Яна (коледж бізнесу та харчових технологій), третє місце – Ластівка Олександра (педагогічний коледж).

В командному заліку серед юнаків місця розподілилися наступним чином:

  1. Місце – Чернівецький політехнічний фаховий коледж;
  2. Місце – Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну ім. Василя Шкрібляка;
  3. Місце – Чернівецький індустріальний фаховий коледж.

В командному заліку серед дівчат:

  1. Місце – Новоселицький медичний фаховий коледж;
  2. Місце – Чернівецький фаховий коледж бізнесу та харчових технологів;
  3. Місце – Педагогічний фаховий коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів