Справжнє спортивне шоу відбулось у Львові

1256

Чудове, видовищне дійство відбувалось у Львові! Чемпіонат України серед школярів та студентів з черлідингу зібрав більше ніж півтисячі струнких, симпатичних дівчат і хлопців з десяти регіонів країни.

Донецьку область представляли вихованці п’яти клубів з м. Родинське, м. Покровськ,   м. Дружківка, м. Білецьке. Свою пластику, гнучкість, граціозність продемонстрували наші спортсмени в усіх номінаціях. Вони мірялися силами під час сольних виступів, у дуетах, квартетах і командах. Звісно, складніше було під час командних виступів: адже відповідаєш не лише за себе, а й за партнерів. Треба працювати синхронно і гармонійно.

Наша збірна з цим впоралась. Юнаки та дівчата СК «Файт» м. Родинське (тренери: С.Ситник, Л.Каун), СК «Альтаїр» м. Покровськ (тренер Н. Коновалюк),  СК «D4L» м. Білецьке (тренер Я. Шаталова) поповнили скарбнички своїх навчальних закладів золотими, срібними і бронзовими медалями.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає спортсменів з перемогою, висловлює подяку тренерам за гідну підготовку команди до чемпіонату України та бажає  великих досягнень та ще більших нагород.

 

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів