Стартував новий змагальний сезон серед учнів закладів професійної освіти Запорізької області

1000

Календар спортивних змагань серед учнів закладів професійної освіти Запорізької області на 2018/2019 навчальний рік відкрила першість з міні-футболу, яка стартувала цього тижня в двох містах регіону.

Цього року участь у першості беруть команди 20 навчальних закладів. 10 з них мірялися силами у двох групах в обласному центрі. Ще по п’ять виборюють путівку до фіналу загань в групах, що грають у Бердянську та Мелітополі. За регламентом по дві кращі команди з групи виходять до фіналу обласної першості.

У Запоріжжі учні закладів професійної освіти зустрічалися на базі Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту та у парку «Дубовий Гай».

У групі, що грала на майданчику Запорізького професійного ліцею професійного транспорту, до фінального  етапу пройшли господарі та команда Запорізького машинобудівного вищого професійного училища.

З п’ятірки команд, яка зустрічалася в центральному запорізькому парку, двійку фіналістів склали Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту та Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти.

У бердянській підгрупі до фіналу пробилися Бердянський економіко-гуманітарний коледж  Бердянського державного педагогічного університету та Бердянський машинобудівний професійний ліцей.

Ігри у Мелітополі довелося відкласти до наступного тижня через несприятливі погодні умови.

Фінал обласної першості з міні-футболу серед учнів закладів професійної освіти відбудеться 11-12 жовтня у Запоріжжі.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів