Столичні студенти долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Jump Squats»

1012

24 вересня на базі Київського професійного енергетичного ліцею відбулись змагання зі спортивного туризму серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнівської молоді Challenge Fest та з нагоди Міжнародного Дня туризму. 

Перед початком змагань здобувачі освіти (як зараз прийнято величати учнів профтехосвіти) виконали загальну руханку, гарно розім’ялися і виконали 14 стрибків з напівприсяду «JumpSquats», таким чином приєднавшись до Всеукраїнського флешмобу, що 24 вересня виконується учнівською молоддю одночасно в усіх регіонах України під час урочистих святкувань Дня шкільного спорту в Україні – Challenge Fest. Флешмоб для учасників свята провела тренер-викладач, майстер спорту з футзалу Мирослава Тищенко.

Кількість стрибків – 14, не є випадковою, і символізує кількість здобутих золотих медалей учнями закладів загальної середньої освіти України на міжнародних змаганнях. Учні виконували 2 серії по 7 стрибків для помірного навантаження на групи м’язів.

Після флешмобу розпочались змагання зі спортивного туризму, де учасникам кожної команди, що складалася з 5 осіб, необхідно було подалади смугу перешкод  з 6 етапів за найкоротший час: купини, складання мапи, топознаки, паралельні мотузки, ліани та евакуація пораненого.

За результатами продемонстрованого часу лідером перегонів стало Київське регіональне вище  професійне училище будівництва, на другому місці – Вище професійне училище №33, а бронзовим призером змагань став – Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти національної академії педагогічних наук України.

Вітаємо команди! Всім дякуємо за активну участь у флешмобі і змаганнях! Бажаємо вдалого нового навчального і спортивного року!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів