«Стрімкий м’яч» лишився у Запоріжжі

3207

У Запоріжжі фінішували фінальні змагання чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед команд юнаків  2004 і 2005 р. н. сезону 2017–2018 рр.

Хлопці 2004 року народження змагалися на базі СК “Мотор-Січ. На групповому етапі в боротьбу вступили: ДЮСШ №3 (Запоріжжя), СДЮШОР «Карпати» (Ужгород ), КЗДЮСШ (Чорноморськ), КЗ «ДЮСШ» (Тернопіль), СДЮШОР (Зіньків), ДЮСШ (смт. Іванівка), СДЮШОР «ЗТР» (Запоріжжя ), ДЮСШ ім. ЗТУ Воропая П. М. (Сквира).

У результаті до фіналу вийшли   ДЮСШ №3 (Запоріжжя) та  СДЮШОР (Зіньків). У цікавій боротьбі золото здобули запорізькі хлопці з рахунком 35:24.

За третє місце зустрічалися  СДЮШОР «Карпати»  та СДЮШОР «ЗТР». Залишити бронзу вдома «трансформаторникам» не вдалося – сильнішими були гандболисти «Карпат» 29:27.

Нагороди командам та відзнаки в індивідуальних номінаціях хлопцям вручили гравці кращого гандбольного клубу України – «Мотора».

Гандболісти 2005 року народження грали на базі палацу спорту ЗТР. Тут також за вихід до вирішального етапу сперечалося вісім команд: КДЮСШ «Темп» (Тернівка), ДЮСШ ім. ЗТУ Воропая П. М. (Сквира), СДЮШОР (Зіньків), ДЮСШ «Портовик» (Южне), ДЮСШ № 1 (Кам’янське), СДЮШОР «ЗТР» (Запоріжжя), ДЮСШ  смт. Доманівка (Миколаївська область), РКДЮСШ (Вишгород).

Тут перші місця у  своїх группах посіли СДЮШОР «ЗТР» і ДЮСШ смт. Доманівка. У фіналі фортуна була на боці господарів майданчика, «ЗТР» був сильнішим 27:21. У матчі за третє місце зустрілися ДЮСШ «Портовик»  та СДЮШОР (Зіньків). В основний час суперники зіграли внічию 13:13. По пенальті сильнішим виявився «Портовик» 17:15.

Запорізьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів