Студент ТНПУ імені В. Гнатюка – бронзовий призер чемпіонату світу з вільної боротьби серед дефлімпійців

37

З вісімнадцятьма високими нагородами – 3 золоті, 6 срібних та 9 бронзових – завершила змагання чемпіонату світу з боротьби (греко-римська та вільна) національна дефлімпійська збірна команда України. Змагання проходили з 2 до 12 вересня у місті Бішкек (Киргизстан), і в них взяли участь 22 українських спортсмени (16 дорослих, 6 юніорів) з порушеннями слуху.

Дефлімпійці України достойно представили честь нашої держави на цьому міжнародному спортивному форумі: 14 спортсменів із 22 вибороли медалі чемпіонату світу, 4 із них – мультимедалісти.

Приємно, що долучився до медальної скарбнички команди студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, вихованець Тернопільського регіонального центру та ДЮСШ «Інваспорт» Віктор Блоха. 

Виступаючи серед юніорів у ваговій категорії 65 кг, Віктор завоював бронзову нагороду з вільної боротьби.

«Щиро дякую першим тренерам, котрі закладали ази боротьби Леону Уруському, Сергію Попику, за створення умов для навчання і тренування колективу Факультету фізичного виховання ТНПУ, дякую Борщівській школі боротьби на чолі з Русланом Антонюком за спаринги у підготовці до цих відповідальних змагань та постійному спаринг-партнеру і другу Миколі Василику і всім причетним до підготовки!», – пише на своїй сторінці у соцмережах декан факультету фізвиховання Віктор Шандригось.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів