Студент ЗУНУ здобув «золото» на чемпіонаті України з вітрильного спорту

149

У Києві завершився чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських класах, що впродовж трьох днів тривав на Дніпрі, в районі Оболоні. Учасниками регати стала і команда віндсерфінгістів з Тернополя, у складі якої виступали шестеро спортсменів у класі IQFOIL. Змагання відбувались за слабкого перемінного вітру, однак суддівській бригаді таки вдалося провести 9 перегонів. 

Як розповів тренер спортсменів Олексій Нижегородов, тернополяни з першого ж дня захопили лідерство у гонках і змогли втримати першість та успішно завершити регату.

Відтак, кандидат у майстри спорту Тимур Данієлян – студент Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ, вихованець обласної ШВСМ, став чемпіоном України, здобувши золоту нагороду. Завдяки такому результату спортсмен виконав норматив майстра спорту. Срібну медаль виборов майстер спорту, представник обласної ШВСМ Мар’ян Воловець. Буквально кілька очок не вистачило до третього місця випускнику Тернопільського національного медичного університету ім. Івана Горбачевського, вихованцю ОШВСМ В’ячеславу Ровецькому, який був четвертим.

Наймолодшим учасником команди, який вперше брав участь у регаті такого рівня, став 12-річний учень ТСШ №3, вихованець КДЮСШ з водних видів спорту ТМР Ян Іваськів, який посів сьоме місце, пройшовши всі перегони на рівні з дорослими спортсменами. 

За словами Олексія Нижегородова, через військовий стан та закриті наразі традиційні для таких змагань акваторії, чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських класах цьогоріч провели на невеликій за розмірами акваторії затоки Дніпра, що в районі Оболоні, умови, звичайно, були не ідеальними, але змагання відбулися і за їх результатами сформовано національну збірну команду з України з вітрильного спорту.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів