Студенти запорізьких коледжів визначили кращих на фестивалі пляжних видів спорту

1778

На центральному пляжі Запоріжжя сьогодні проходить фестиваль пляжних видів спорту серед студентів коледжів. У програмі змагання з пляжного  волейболу серед юнаків та дівчат та з пляжного футболу.

Участь у футбольних баталіях на піску  взяли сім чоловічих команд. Грали за олімпійською системою до двох поразок.  В результаті фіналу дісталися збірні металургійного коледжу ЗДІА та гідроенергетичного коледжу ЗДІА. Долю матчу вирішили два голи, забиті «металургами» буквально за  хвилину на початку другого тайму. Опоненти відповіді на дубль так і не знайшли. Так команда металургійного коледжу, яка є діючим чемпіоном з мініфутболу серед коледжів, додала в колекцію золото ще й у пляжному футболі. Гідроенергетичний коледж ЗДІА на другому місці, треті – студенти будівельного коледжу. Приз кращого гравця турніру отримав студент гідроенергетичного коледжу Денис Пікало.

– Пляжні види спорту одні з найбільш доступних. В тому числі за рахунок того, що склад команд невеликий. Тому у пляжному фестивалі часто беруть участь команди з інших міст. Цього року достатньо сильний склад учасників, боротьба дуже цікава, і головне, що це цікаво в першу чергу самим студентам, – відзначив спеціаліст Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Олександр Авраменко.

Також тріумфували студенти металургійного коледжу у змаганнях з пляжного волейболу, де боротьбу за трофей вели десять команд. У фіналі «металурги» здолали електротехнічного коледж ЗНТУ 2:0. В матчі за третє місце гідроенергетичний коледж ЗДІА переміг економіко-правничий коледж ЗНУ 2:0. Кращим гравцем було визнано студента металургійного коледжу ЗДІА Микиту Степанова.

Я вдруге беру участь у цих змаганнях, минулого року ми були першими! був переконаний що вдасться повторити успіх, адже пляжним волейболом я займаюся професійно, тренуюся щодня. Єдина складність була – призвичаїтися до іншого напарника, адже на професійному рівні я граю з іншим партнером, – розповів Микита Степанов.

У змаганнях з пляжного волейболу серед дівчат у фіналі зустрічалися діючі чемпіонки з класичного волейболу – команда коледжу ЗІЕІТ та студентки гідроенергетичного коледжу. У напруженій боротьбі, що тривала до трьох партій, перемогли дівчата коледжу ЗІЕІТ 2:1.

– Вже чотири роки ми проводимо фестиваль пляжних видів спорту серед студентів коледжів. І бачимо, як якісно росте рівень команд. Ще 2-3 роки тому учасники  виходили на майданчик, і губилися – адже є відмінність від класичного волейболу. Сьогодні ж ми бачимо, що нема “прохідних” ігор. Всі зустрічі цікаві!– говорить головний суддя змагань з волейболу Сергій Щетинін.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів