Студенти Запорізького авіаційного коледжу відстояли статус найсильніших штангістів міста

1371

На базі Запорізького авіаційного коледжу імені О. Г. Івченка відбулися обласні змагання з жиму лежачи серед студентів коледжів. Цього року участі у змаганнях взяли півсотні юнаків, які представляли п’ять навчальних закладів:

  • Запорізький авіаційний коледж імені О. Г. Івченка;
  • Гуманітарний коледж ЗНТУ;
  • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ;
  • Запорізький металургійний коледж ЗНУ;
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ.

Жим штанги лежачі – відносно новий вид програми у змаганнях студенів запорізьких коледжів. Втім він незмінно користується популярністю серед хлопців, і навіть можна сказати що з’явився у календарі по запиту студентства:

“Жим лежачи це одна з дисциплін пауерліфтингу. Пауерліфтинг проводити складно – потрібна спеціальна підготовка, обладнання. А секрет популярності цього виду в його просторі. Необхідна мінімальна база – наприклад у нас в коледжі є станки, штанги та «млинці» – і  цього достатньо для підготовки. І майже в кожному навчальному закладі є такі зали, де хлопці качають м’язи. Тож ми бачимо з  кожним роком все більше учасників, цього разу можна сказати рекорд. Причому команди доволі сильні, багато хлорці стартують з ваги у 100 кілограмів”, – розповідає головний суддя змагань, викладач фізичного виховання Запорізького авіаційного коледжу Давид Розов.

З наміром відстояти титул діючих чемпіонів змагань вийшли на поміст господарі першості, студенти авіаційного коледжу. Жим штанги – надзвичайно популярний вид спорту у цьому навчальному закладі.

“Я почав підіймати штангу коли став навчатися в авіаційному коледжі, до цього спортом професійно не займався. А тут спробував і захопився! Три роки тому на перших змаганнях у сумі набрав 270 кг. А зараз вже можу у сумі триборства підняти 435 кг. Поставив собі мету виконати норматив Майстра спорту України. Ці студентські змагання для мене як етап підготовки до чемпіонату області, а потім планую виступити на чемпіонаті України”, – ділиться студент Запорізького авіаційного коледжу Володимир Коваль.

З поставленим завданням майбутні «авіатори» впоралися – господарям змагань вдалося перемогти у п’яти, з семи, вагових категорій. Найкращий абсолютний результат також на рахунку студента Запорізького авіаційного коледжу Влада Кужелева, який зумів підняти 130 кг, виступаючи у вазі до 75 кг. З солідним відривом від конкурентів команда Запорізького авіаційного коледжу перемогла у змаганнях. Друге місце на рахунку студентів Гуманітарного коледжу ЗНТУ, третьою стала команда Економіко-правничого коледж ЗНУ.

Кращі результати у своїх вагових категоріях продемонстрували наступні учасники:

56 кг Станіслав Сова (Запорізький авіаційний коледж) – 85 кг;

60 кг Володимир Коваль (Запорізький авіаційний коледж) – 105 кг;

67.5 кг Єгор Виноградов (Запорізький авіаційний коледж) – 87,5;

75 кг Влад Кужелев (Запорізький авіаційний коледж) – 130 кг;

82.5 кг Сергій Качуков (Гуманітарний коледж ЗНТУ) – 105 кг;

Денис Шевченко (Запорізький авіаційний коледж) – 105 кг;

90 кг Володимир Касянок (Гуманітарний коледж ЗНТУ) – 115 кг;

+90 кг Валерій Камбур (Економіко-правничий коледж ЗНУ) – 125 кг.

Наступним видом програми у спартакіаді студенті запорізьких коледжів стануть змагання з шашок, що відбудуться 7 лютого у клубі «Думка».

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів