Студентки коледжу підтвердили статус кращих волейболісток регіону

1432

На майданчику Запорізького медичного коледжу відбулися змагання обласного етапу Спортивних ігор коледжів України з волейболу серед дівчат.

Цього року на трофей претендували сім команд: Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА, Запорізький авіаційний коледж ім. Івченка, Запорізький медичний коледж, Запорізький гуманітарний коледж ЗНТУ, Економіко-правничий коледж ЗНУ, Запорізький педагогічний коледж, Коледж економіки та інформаційних технологій.

У перший день команди, розділені на дві групи, визначили квартет фіналісток на базі Запорізького медичного коледжу. Як і торік, перші місця у своїх підгрупах впевнено посіли діючі чемпіонки – команда коледжу економіки та інформаційних технологій, і господарки змагань – студентки медичного коледжу.

З других місць вийшли до фінального етапу збірні гідроенергетичного та гуманітарного коледжів.

Наступного дня квартет сильніших зіграв між собою по колу. Фаворитки змагань – медики та коледж ЗІЕІТ  без проблем впоралися з опонентками, обігравши їх всуху – 2:0. Як і минулого навчального року головна боротьба за трофей розгорнулася між цими командами. В результаті з рахунком 2:0 (25:18, 25:17) перемогу знов святкував Коледж економіки та інформаційних технологій, під керівництвом чемпионки світу серед молоді (1988), бронзової призерки чемпіонату Європи (1993), учасниці чемпіонату світу (1994) та Олімпійських ігор – Заслуженого майстра спорту Віти Матешук.

У зустрічі за «бронзу» гідроенергетичний коледж ЗДІА переміг гуманітарний коледж ЗНТУ 2:0 (25:23, 25:19).

Також було визначено кращих гравців у складі кожної з команд-фіналісток. Цікаво, що у складі двох збірних відзначені сімейні тандемі. Так, у команді Коледжу економіки та інформаційних технологій дива результативності демонстрували Карина та Христина Заблоцькі. Останню, до речі, визнали кращим гравцем всіх змагань. А у складі гідроенергетичного коледжу виблискували ще одні близнюки – Діана і Тетяна Фоменко. Ярослава Чека стала кращим гравцем медичного коледжу, а Тетяна Замонська – гуманітарного коледжу ЗНТУ.

Відзначимо, що команда Коледжу економіки та інформаційних технологій, окрім головного трофею змагань здобула право представляти Запорізьку область на Спортивних іграх коледжів України, що відбудуться вперше за багато років.

Запорізьке обласне відділення КФВС МОН МОНУ

 

Коментарі

коментарів