Студентки коледжу ЗІЕІТ вчетверте виграють обласні змагання з волейболу

2349

19-21 березня на базі запорізького медичного коледжу пройшов обласний етап спортивних ігор коледжів України з волейболу серед жіночих команд. Участь у змаганнях взяли команди семи навчальних закладів:

  • Коледж економіки та інформаційних технологій ЗІЕІТ;
  • Запорізький гуманітарний коледж ЗНТУ;
  • Запорізький педагогічний коледж;
  • Запорізький медичний коледж;
  • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ;
  • Запорізький авіаційний коледж ім. Івченка;
  • Коледж Класичного приватного університету.

На першому етапі змагань дівчата зіграли між собою по колу. Інтриги фінальному етапу надав той факт, що у груповому раунді вибули с подальшої боротьби за нагороди торішні медалісти – команда медичного коледжу (яка була другою) та ще один минулорічний півфіналіст, збірна гуманітарного коледжу ЗНТУ.

Квартет фіналістів склали Коледж економіки та інформаційних технологій ЗІЕІТ, Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ, Запорізький педагогічний коледж та Запорізький авіаційний коледж ім. Івченка.

Обігравши своїх суперниць у півфіналах, в фіналі зустрілися команди ЗІЕІТ та гідроенергетичного коледжу ЗНТУ. В ролі фаворита виступала команда коледжу ЗІЕІТ, під керівництвом учасниці Олімпійських Ігор, переможниці Кубка ЄКВ, чемпіонки світу серед молоді, призерки чемпіонату Європи Віти Матешук. Окрім досвідченої наставниці на боці дівчат ЗІЕІТ був ще й досвід – адже ця команда представляє Запоріжжя у чемпіонаті Української вищої ліги, а троє її гравців входять до складу юніорської збірної України з волейболу.

Втім дівчата з гідроенергетичного коледжу не злякалися досвідчених суперниць, і дали їм справжній бій! Хоча і програли в обох партіях, рахунок був такий, за який не соромно – 20:26, 21:25. Ударною силою «гідроенергетиків» виступив родинний тандем сестер Фоменко – Вікторії та Діани.

  • Ми вже років сім займаємося волейболом, навіть заняття музикою покинули заради волейболу. Постійно разом беремо участь в усіх змаганнях, волейбол посідає велику роль у нашом житті. Адже волейбол це в першу чергу емоції, це як родина, дружба, підтримка. Для нас головне – грати! – поділилися новоспечені срібні призерки обласних змагань, Вікторія та Діана Фоменко.

Золоті нагороди обласного етапу спортивних ігор коледжів України вчетверте вибороли дівчата коледжу ЗІЕІТ.

  • Хоч інші  команди і слабші за нас, вони чудово боролися, демонстрували все, на що здатні, і у них це виходило! Грати було цікаво. Ну а в професійному плані – оскільки я зазвичай граю на позиції ліберо, а тут можу ще й подавати і нападати, для мене це як додаткові тренування інших навичок, – розповіла волейболістка команди коледжу ЗІЕІТ Анастасія Романчук.

  • Ми граємо у професійній лізі, вищій лізі України, команда у мене досвідчена. Звісно рівень різний. Хоча помітно, що інші дівчата теж готуються, хочуть грати, видно що з ними працюють, але з професіоналами грати їм важко, – каже тренер команди Коледж економіки та інформаційних технологій ЗІЕІТ Віта Матешук– Ці змагання для нас як додаткова ігрова практика. Крім того, престижно грати за свій коледж, показувати що у коледжі та інституті ЗІЕІТ розвивається волейбол!

Справжня інтрига розгорнулася у матчі за третє місце, на яке претендували студентки педагогічного та авіаційного коледжів. Перша партія була за майбутніми педагогами 25:16, наступну в наполегливій боротьбі виграли «авіатори» – 21:25. У вирішальному сеті повели «педагоги», і навіть вели у сім очок, але «авіатори» зуміли відіграти таку різницю, вигравши партію 13:15, та завершили гру на свою користь 1:2!

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів