Студентки київських вишів стали призерками XVI літньої Універсіади України з дзюдо

479

З 23 по 25 квітня у Палаці студентського спорту Сумського державного університету відбулась XVI літня Універсіада України з дзюдо, у якій взяла участь збірна міста Києва.

За перемогу і призові місця у вагових категоріях боролися на татамі представники трьох столичних вишів, а саме Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського та Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Повітря було наелектризоване духом боротьби, завзяттям і бажанням перемогти. Після довгої перерви в проведенні спортивних заходів у зв’язку з протиепідемічними обмеженнями всі скучили за спортивною ареною і намагались якомога краще проявити свої здібності. 

Представницям Києва вдалося вибороти призові місця і завоювати срібло та бронзу Універсіади. Так у ваговій категорії до 63 кг срібною призеркою стала Булашевич Марія, студентка ТНУ ім. Вернадського.

А у категорії до 78 кг відзначилась Кваско Надія, студентка НПУ ім. М.П. Драгоманова, якій вдалося в сутичці за III місце вибороти перемогу.

Щиро вітаємо наших дівчат, всіх учасників та їх тренерів з чудовими виступами. Бажаємо сили духу, майбутніх перемог та впевнено йти до своїх цілей!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів