Студентська збірна України готова підкорювати Неаполь

1757

З 3 по 14 липня італійський Неаполь стане свідком наймасштабніших студентських спортивних змагань – ХХХ Літньої Універсіади, куди позмагатися з’їхалися спортсмени з 117 країн світу, аби розіграти між собою 222 комплекти нагород. Українську команду представляють 162 спортсмени у 13 видах спорту, які, за словами президента Спортивної студентської спілки України, ректора НУФВСУ Євгенія Імаса, налаштовані дуже серйозно на боротьбу за медалі!

Слід зазначити, що і в плані акліматизації у наших атлетів не повинно виникнути особливих проблем, адже по прибутті до італійського міста на українських студентів чекав дуже теплий прийом, організований штабом на чолі з головою делегації Вадимом Стеценком та Генеральним консульством у Неаполі на чолі з Віктором Гамоцьким, завдяки яким «синьо-жовті» відчули себе наче вдома!

Підтримати студентську збірну прилетів і заступник міністра освіти і науки України Роман Греба. Також, по прибутті наших спортсменів у Селищі ХХХ Літньої Універсіади в Неаполі відбулася церемонія підняття українського прапора.

Попереду нас чекають 11 днів напруженої боротьби! Побажаємо нашій студентській збірній України яскравих виступів, чесної і безкомпромісної боротьби! Віримо в ваш успіх!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів