Студентська збірна України вирушила на European Universities Games!

173

З 12 до 24 липня 2024 угорські міста Дебрецен і Мішкольц стануть ареною для шостих Європейських університетських ігор – масштабної мультиспортивної події, що збирає найкращих студентів-атлетів з усієї Європи.

Ці змагання проводяться раз на два роки під патронатом Європейської асоціації університетського спорту (EUSA) та за підтримки Міжнародної федерації університетського спорту (FISU).

Цьогоріч очікується понад 4500 учасників з більш ніж 40 країн, які представлятимуть понад 350 університетів. Спортсмени змагатимуться за нагороди у 18 видах спорту.

Збірна України буде представлена у шести видах спорту: баскетбол 3х3 (чоловіки та жінки), бадмінтон, футбол (чоловіки та жінки), футзал (чоловіки та жінки), пляжний волейбол (чоловіки) та дзюдо. До складу команди увійшли 119 спортсменів та тренерів, представники 8 українських університетів.

Європейські університетські ігри також мають важливе соціальне й освітнє значення. Під час ігор відбудуться конференції та семінари, присвячені актуальним темам у сфері університетського спорту.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів