Студенти Києва представляють столицю на Всеукраїнських пляжних іграх «Beach Games»

478

Впродовж останніх вересневих днів спортивна арена Центрального пляжу міста Скадовськ, Херсонської області, гостинно приймає Всеукраїнські пляжні ігри серед студентів «Beach Games». Студентські команди з усіх куточків України змагатимуться в таких видах спорту як пляжна боротьба, пляжний волейбол, пляжний футбол та пляжний гандбол.

Київ представляють 5 закладів вищої освіти у трьох з чотирьох (крім гандболу) видах спорту: Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України), Національний університет фізичного виховання та спорту України (НУФВСУ), Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ ім. Тараса Шевченка) та Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА).

В пляжному волейболі змагатимуться чоловічі та жіночі команди НУБіП України, НУФВСУ, чоловіча команда КНТЕУ та жіноча КНУ ім. Тараса Шевченка. В пляжному футболі відстоюватимуть честь столиці чоловіча та жіноча команди НУБіП України, а в пляжній боротьбі змагатимуться богатирі КНУБА та НУБіП України.

Всіляко підтримуємо наших студентів та бажаємо їм вдалих виступів і перемог!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів