Студенти Львівщини пробили антидискримінаційні пенальті

1538

“Антидискримінаційне пенальті”, – акція саме з такою назвою за участю майже 130 студентів закладів вищої освіти Львівської області відбулась в межах всесвітніх тижнів активних дій проти дискримінації “Футбольний народ” на Львівщині.

“Ідея акції дуже проста: у площині футбольних воріт ми розмістили дискримінаційні гасла, які, на жаль, часто лунають під  час футбольних матчів у Львові, а усі охочі пробивали пенальті, намагаючись поцілити у гасла та збити їх,” – пояснив суть заходу його ініціатор, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

У межах акції з протидії усім формам дискримінації у футболі, зокрема етнічній, національній, клубній чи статевій, усі охочі пробивали футбольні пенальті з 11-ти метрової позначки. Ті, кому пощастило поцілити у дискримінаційне гасло, отримували на згадку книжку про основоположника українського спорту Івана Боберського або ж ексклюзивне горнятко акції.

Окрім студентів акцію з протидії дискримінації підтримали і ректори, зокрема пенальті пробивали ректор Львівського національного аграрного університету Володимир Снітинський та ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа, а також заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич. Особливим пенальтистом став цьогорічний чемпіон світу з футболу серед юнаків віком до 20 років Олег Веремієнко, який здобуває вищу освіту у аграрному університеті. З трибун за акцією спостерігали головний тренер ФК “Карпати” Роман Санжар, суддя міжнародної категорії Андрій Шандор та легенда українського футболу Степан Юрчишин.

Опісля того, як усі гасла було збито, студенти Львівського національного аграрного університету та Львівського державного університету імені Івана Боберського зіграли футбольний матч Універсіади Львівщини, перемогу у якому здобули аграрії з рахунком 2:1.

Зазначимо, що захід організували Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у співпраці із Національним студентським союзом та міжнародною організацією FARE.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів