Студенти СумДу готуються до участі у Студентських спортивних іграх

442

Про відновлення тренувань гандболістів розповів головний тренер команди «RGM Group-СумДУ», тренер Центру ігрових видів спорту СумДУ Максим Кунпан. «Онлайн-заняття в СумДУ тривали і раніше, викладачі працювали, але зали були закриті. Зараз вже три тижні відкрита тренажерна зала, другий тиждень працює басейн, також відкрився манеж. Приблизно тиждень збирали покриття, і зараз у манежі тренуються баскетболісти, спортивні танці, і ми – гандбол», – уточнив він.

Про відновлення тренувань гандболістів: «Хлопці починають повертатися. Актуальне питання зараз – вивезти тих, хто опинився на окупованих територіях. Сподіваюсь, все вийде. Також чекаємо на кількох запорізьких хлопців. До кінця травня, сподіваюсь, вже збереться близько 15 наших гравців. Поки ж вони залишаються у своїх містах, а зі мною в Сумах – гравці, які не виїжджали, а також хлопці з Зінькова. Тренуємось у манежі, хлопці так хотіли повернутись до тренувань, що тепер коли береш мяч у руки, то відчуваєш справжнє піднесення.

З кінця травня почнемо підготовку до пляжного гандболу. Майданчик для тренувань на піску у нас є. Сумський державний університет представлятиме Україну в Європейських студентські іграх у пляжному жіночому та чоловічому волейболі у дзюдо баскетболі 3 на 3 та пляжному гандболі».

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів