Студенти ТНПУ ім. В.Гнатюка – срібні призери чемпіонату Європи серед студентів з футболу

2127

Завершився чемпіонат Європи з футболу серед студентів, який проходив у столиці Іспанії – Мадриді. Достойним завершення європейської першості став виступ команди Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка у фіналі турніру. Наші майбутні педагоги, здобувши впевнену перемогу в групі, змогли обіграти у півфіналі студентів з Норвегії.

У фіналі тернополяни зустрілись із студентами Кубанського державного університету (Росія). Тернополяни першими відкрили рахунок. Відзначився Андрій Різник. Проте незабаром суперники забили у відповідь. Після перерви команди знову обмінялися голами. У тернополян відзначився Юрій Заставецький. Проте наприкінці матчу росіяни забили ще двічі та вибороли чемпіонське звання. 

Тож, підопічні Василя Івегеша студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка стають срібними призерами чемпіонату Європи серед студентів з футболу.

Відзначимо, що успішний виступ тернопільських студентів відкрив їм шлях до чемпіонату світу і тепер ми із задоволенням будемо спостерігати за тернополянами у світовій першості з футболу серед студентів.

Вітаємо та пишаємося нашими студентами та тренерами!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів