Студенти ТНТУ імені Івана Пулюя вибороли 9 медалей на обласних змаганнях з гирьового спорту

262

Понад сімдесят спортсменів із восьми команд стали учасниками відкритий чемпіонат Тернопільської області та відкрита першість обласної ДЮСШ з літніх видів спорту з гирьового спорту серед дорослих, юнаків та дівчат. Такі змагання відбулись у Збаражі. Вдало виступили, порадувавши своїх наставників дев’ятьма медалями, із яких три золотих, три срібних і три бронзовмх, студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

На першу сходинку п’єдесталу піднялися Кардаш Андрій (група ЕТ-31), Трапата Олександр (група МВ-31), В’юк Денис (група МВ-31). Срібними призерами стали Ковч Віталій (група ММ-22), Проць Володимир (група ММ-22), Ковальчук Сергій (група ЕТ-41). Треті місця посіли Петрик Максим, (група ММ-22), Сувало Василь (група МА-22), Дацко Олег (група МБ-22).

«Щиро вітаємо наших студентів з успішним виступом і бажаємо досягати ще кращих результатів. Слава ЗСУ! Слава Україні!», – йдеться у дописі на сторінці кафедри фізвиховання вишу у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України