Студенти ЗУНУ вибороли шість медалей на Кубку світу зі спортивного самбо 

144

У місті Лімасол, Республіка Кіпр, відбувся Кубок світу серед юнаків і дівчат, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок зі спортивного та бойового самбо. Участь у змаганнях зі спортивного самбо взяли студенти Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль) і завоювали у своїх вагових категоріях та вікових групах шість нагород, – інформує офіційний сайт вишу.

Серед спортсменів 16-18 років «золото» здобули Діана Луцяк та Володимир Свідрак, «срібло» виборола Валерія Семчук (студенти ВСП «Фаховий коледж економіки та інформаційних технологій ЗУНУ»).

Серед спортсменів 18-20 років чемпіонами стали: Анастасія Сикіш (соціально-гуманітарний факультет) та Ангеліна Величко (навчально-науковий інститут новітніх освітніх технологій).

Серед дорослих золоту нагороду виборола Сніжана Пліш (соціально-гуманітарний факультет) та випускниця ЗУНУ – Галина Ковальська.

Згалом на змаганнях на Кіпрі представники української збірною вибороли 21 нагороду – 20 золотих і 1 срібну. А разом з юнаками і юніорами додому українці привезли 43 медалі, – інформують інтернет-джерела.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів