Святкування Міжнародного дня студентського спорту пройшло на Луганщині

1182

В м. Рубіжне відбулися спортивні заходи з нагоди Міжнародного дня студентського спорту. На захід з’їхалися представники понад 200 студентів з 10 навчальних закладів Луганської області.


На спортивному фестивалі були присутні почесні гості: Ірина Янович, бронзова призерка Олімпійських ігор з велоспорту, заслужений майстер спорту України, Сергій Шакун, представник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Світлана Ступнікова, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.

Потім відбувся флешмоб – одночасне виконання фізичної вправи – «Jump Sguats» стрибок з напівприсяду. Красивий показовий виступ юної гімнастки – кандидата в майстри спорту України – Дар’ї Щербак, завершив урочисту частину свята та розпочав велику спортивну програму з семи видів: стрітбол (юнаки, дівчата), волейбол (юнаки), перетягування канату (юнаки), підтягування на перекладині (юнаки), стрибки на скакалці (дівчата), «Дартс» (юнаки, дівчата). Упродовж двох годин студенти-спортсмени демонстрували свої найкращі спортивні якості. Найкращі у всіх видах спортивної програми отримали медалі, дипломи та подарунки.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів