Святкування Олімпійського дня – добра традиція в Донецькій області

1247

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету відзначати Олімпійський день.

Це свято крокує різними містами України, об’єднує народ навколо вічних цінностей – миру, добра, єдності, взаєморозуміння та сприяє вихованню сильної нації та нових українських чемпіонів!

23 червня на центральній площі міста Дружківка відбувся обласний спортивно-масовий захід «Всеукраїнський Олімпійський день», в якому взяли участь більше 1700 прихильників спорту.

Учасників та гостей свята вітали заступник голови Донецької обласної державної адміністрації, голова Відділення національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик та міський голова Валерій Гнатенко.

В Олімпійський день зібрався чималий «зірковий» склад тренерів та спортсменів, серед яких, Аліна Логвиненко – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 року, Антоніна Єфремова – майстер спорту міжнародного класу України з легкої атлетики, учасниця двох Олімпіад, Вікторія Ткачук – майстер спорту міжнародного класу України з легкої атлетики, учасниця Олімпіади 2016 року, Ксенія Дарчук – майстер спорту України з дзюдо, бронзовий призер Олімпійських ігор 2010 року. Вони закликали всіх присутніх на святі до занять спортом та дотримання здорового способу життя.

Також Віктор Ремський нагородив кращого спортсмена і тренера травня, та спортсменів та тренерів які досягають значних успіхів у спортивній кар’єрі.

Настанови давали і ветерани спорту які сьогодні тренують підростаюче покоління та ведуть молодих спортсменів до перемог.

Урочисту частину змінила спортивна програма, Аліна Логвиненко провела масову зарядку для юних спортсменів та всіх присутніх на святі.

Після проведеної зарядки учасники заходу та всі бажаючі відправились на масовий забіг по проспекту Космонавтів. Кожен вибирав для себе посильну дистанцію. На фініші кожен отримав сертифікат учасника з підписами президента МОК Томаса Баха і президента НОК України Сергія Бубки.

Спорт – багатогранний і знову популярний. Серед великого числа його видів для кожного знайдеться улюблений. Тому на час проведення Всеукраїнського Олімпійського дня площа Молодіжна перетворилася на справжню спортивну арену де свою майстерність демонстрували більш ніж 20 спортивних секцій області: легка атлетика, футбол, настільний теніс, баскетбол, велоспорт, важка атлетика, художня гімнастика, скелелазіння, боротьба греко-римська, боротьба вільна, самбо, дзюдо, карате, тхеквондо, бокс та інші.

На завершення свята спорту всіх спортсменів нагороджували, пам’ятними подарунками з олімпійською символікою, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації, голова Відділення національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик та начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Ігор Нестеренко.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів