Свято Олімпійського прапора на льодовій арені Краматорська

399

Краматорськ долучився до Всеукраїнської церемонії «Свято олімпійського прапора», що присвячена відкриттю XXIV зимових Олімпійських ігор 2022 року.

Участь в урочистому заході на підтримку української збірної взяли хокеїсти і фігуристи, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Донецької області та Краматорська.

Почесними гостями церемонії стали: заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, заступник Краматорського міського голови Андрій Безсонний, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик, заступник голови регіонального осередку НОК Дмитро Подопригора, начальник ДОВ КФВС МОН України, член Виконкому регіонального відділення НОК Ігор Нестеренко, генеральний директор ТОВ «Хокейний клуб «Донбас» Федір Ільєнко, директор комунального закладу «Спортивний клуб «Краматорськ» Карен Заргарян, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця XXXII літніх Олімпійських ігор-2020 у Токіо Вікторія Калюжна, майстер спорту України з легкої атлетики, бронзовий призер Кубку Європи Єгор Жуков.

Присутнім зачитали текст вітального звернення від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, один із головних меседжів якого: «Олімпійські ігри об’єднують найкращих представників світового спорту, і нині найпрестижніший спортивний форум набув додаткового значення, ставши подією, яка дарує надію на світле майбутнє та надихає на позитивні зміни».

З напутніми словами звернувся і тренер-викладач відділення фігурного катання на ковзанах дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Краматорської міської ради, учасник зимових Олімпійських ігор 1994 року в парному катанні Ігор Маляр: «Отримати право захищати честь своєї країни на Олімпіаді – мрія багатьох спортсменів, і мені свого часу вдалося її здійснити. Звичайно, до здійснення цієї мети лежить непростий шлях, але все залежить від працьовитості спортсмена ще з дитинства. Якщо ви зможете перейнятися любов’ю до свого виду спорту, то у вас обов’язково буде шанс поїхати на свої Олімпійські ігри та відчути такі самі емоції, як пощастило мені! А нашим сьогоднішнім олімпійцям я від щирого серця бажаю віри у свої власні сили та удачі!».

Окрасою свята стали яскраві сольні номери на льоду, що виконали вихованці відділення фігурного катання на ковзанах Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів