«Свято олімпійського прапора» в Донецькій області

713

23 липня в місті Краматорськ у сквері ім. Т.Г. Шевченка відбулась Всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапора» з нагоди проведення Ігор тридцять другої Олімпіади у м. Токіо (Японія).

Сьогодні така церемонія відбулась в різних містах України напередодні відкриття Ігор Олімпіади, яке відбудеться сьогодні о 14:00 за Київським часом (20:00 в Токіо). Показ відбуватиметься на офіційному трансляторі Олімпійських ігор в Токіо в Україні – телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Метою проведення церемонії є розвиток олімпійського руху в Україні, пропагування гуманістичних олімпійських ідеалів, сприяння вихованню почуття патріотизму та гордості за свою державу.

Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах).

Нашу область будуть представляти 14 спортсменів у 5 видах спорту: Хоцянівський Олександр (вільна боротьба), Саладуха Ольга, Ткачук Вікторія, Семенова Наталя, Калюжна Вікторія, Логвиненко Аліна, Миколенко Марія, Сітковський Олександр, Закальницький Мар`ян та Смелик Сергій (легка атлетика), Коу Лей (теніс настільний), Логутенкова Інна (кінний спорт) і Будяк Анатолій та Кононенко Валерія (велосипедний спорт (шосе)).

На церемонії були присутні почесні гості: заступник Краматорського міського голови Андрій Безсонний, начальник управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Володимир Мицик, директор школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова, заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора та начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко.

Після привітальних слів право підняти Державний Прапор України та прапор Національного олімпійського комітету України було надано Юрію Сухорукову – Заслуженому майстру спорту України зі стрільби кульової, срібному призеру Олімпійських ігор 2008 року у місті Пекін (Китай) та Ірині Сухоруковій – Заслуженому тренеру України зі стрільби кульової, Заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України, особистому тренеру Юрія Сухорукова.

Вітаємо наших олімпійців з відкриттям Ігор Олімпіади! Пишаємося ними та будемо разом вболівати!

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів