Тернопільська команда стала найкращою в змаганнях «Шкіряний м’яч»

1630

Дощова погода вже декілька тижнів тримає в напружені організаторів ІІІ Відкритої Універсіади Тернопільської територіальної громади, адже, змагання ще не завершені і на старт вийшли підкорювачі дистанцій «королеви спорту» – легкої атлетики. Як тільки дощ призупинився студенти закладів вищої освіти Тернопільщини змогли показати високий клас і довести що вони не даремно рахуються одними з найкращих не тільки в нашій області а й в Україні.

Чоловікам та жінкам випало змагатись у бігу на 100, 400, 800, 1500 м, спортивній ходьбі на 5 000 м, штовханні ядра, метанні молота, списа, стрибках у висоту, а завершенням програми стали естафети 4х100 м та 4х400 м.

Загальнокомандну першість вибороли студенти Тернопільського національного економічного університету під керівництвом Богдана Дуди, друге місце у легкоатлетів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка  – тренер Михайло Васірук, а бронзовими призерами за підтримки тренера Ігора Казмірчука стали Спортсмени Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя.

В особистих першостях найкращими були:

100 м (чоловіки) – Макух Василь  (ТНЕУ);

100м (жінки) – Василяшко Христина (ТНПУ);

400м (чоловіки) – Мархевка Андрій (ТНЕУ);

800м (чоловіки) – Юрчик Олександр (ТНТУ);

800м (жінки) – Більчак Оксана (ТНПУ);

1500м (чоловіки) – Кравчук Владислав (ТНЕУ);

Спортивна ходьба 5000м (жінки) – Поворознюк Русаліна (ТНЕУ);

Штовхання ядра (чоловіки) – Шилівський Олександр (ТНПУ);

Метання спису (чоловіки) – Палій Павло (ТНЕУ);

Метання молота (чоловіки) – Гаврилюк Михайло (ТНЕУ);

Стрибок у висоту (чоловіки) – Хома Олександр (ТНПУ);

Стрибки у висоту (жінки) – Стефанишин Христина (ТНЕУ);

Естафета 4х100 (чоловіки) – ТНЕУ;

Естафета 4х400 (жінки) – ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Переможці та призери в особистому заліку нагороджені грамотами та медалями, командна першість відзначена дипломами та кубком переможця. Організаторами змагань виступили управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради та Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів