Тернопільські легкоатлети на п’єдесталі Гімназіади України

2019

Успішно виступили тернопільські легкоатлети на Гімназіаді України, яка відбулась на стадіоні «Динамо» в м. Одеса. Усі дев’ять спортсменів, які прийняли участь, заслуговують на похвалу, але найкраще зумів себе проявити учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №27 – Трач Вадим (тренер Данилюк Олег).

В перший день, в бігу на 400м з результатом 51.0 сек, виборов перше місце, а в другий день, в естафеті 100х200х300х400м на останньому етапі все зробив, щоб наша команда виборола друге місце – 2.03,4 сек. В складі естафетної команди також виступали Клименко Максим (ЗОШ №23, тренер Клименко Олена), Буженін Данило (Педагогічний ліцей, тренер Васірук Михайло) та Жеребний Олександр (ЗОШ №16, тренер Данилюк Олег). В метанні спису наймолодша наша учасниця Мостова Дарина (ЗОШ №22, тренери Шмуляєва Галина, Дахновський Леонід), в суперечці з старшими суперницями та сильним вітром, проявивши характер, виборола бронзову медаль – 30,52 м.

В фінальному забігу на 100м Буженін Данило став четвертим-11,2 сек; Загалюк Денис (ЗОШ №24, тренер Васірук Михайло) в стрибках в висоту виборов шосте місце – 185 см, а Гаврилишин Євген (Педагогічний ліцей, тренери Крук Сергій, Большаков Валерій) в стрибках в довжину з результатом 5.83 см став сьомим. І двоє вихованців Наталі Гавронської – Танасійчук Ігор (ЗОШ №9) в потрійному стрибку виборов шосте місце -12.10 м, а Драгунцова Вікторія (Школа –ліцей №6) в бігу на 400м зайняла дев’яте місце – 1.02,3 сек. Загалом, набравши 259 очок, команда зайняла дванадцяте місце.

Вітаємо спортсменів!

 

Тернопільське обласне відділення КФВС МОН України з інформації Федерації легкої атлетики Тернопільської області

Коментарі

коментарів