Тернопільські велосипедисти в числі найкращих на Осінньому чемпіонаті України з велоспорту на треку

1809

Відкритий Осінній чемпіонат України з велоспорту на треку з 28 жовтня до 2 листопада тривав у Львові. Учасниками змагань стало близько 250 спортсменів з України та гості з Білорусі і Грузії. Тернопіль на перегонах представляли п’ятеро велосипедистів, які виступали серед чоловіків, юніорів та юнаків. Загалом, як повідомив тренер спортсменів, заслужений тренер України Володимир Павелко, тернополяни завоювали вісім золотих, дві срібних та дві бронзових медалі. 

В командній гонці серед чоловіків перше місце здобули Назар Покойовий та Артем Авдалян, у команді з якими виступали також двоє велосипедистів з Донецька. А серед юніорів у цій гонці «золотом» відзначився Юрій Щербань, разом з яким в одній команді її долали спортсмени зі Львова та Вінниці.

Ще дві золотих нагороди виборов Артем Авдалян, який був першим серед чоловіків у командному спринті та першим серед юніорів у груповій гонці на очки. Третє місце і, відповідно, бронзову нагороду здобув у спринті серед юнаків Юрій Щербань.

Дві медалі на рахунку тернополян і в груповій гонці з вибуттям: серед чоловіків Назар Покойовий посів перше місце, а серед юніорів Юрій Щербань – друге.

Дві медалі принесла нашим спортсменам і гонка «Темпо»: серед чоловіків Назар Покойовий був другим, а серед юніорів Артем Авдалян – третім.

По «золоту» отримали також Артем Авдалян і Юрій Щербань у гонці «медісон» серед юніорів.

Є на рахунку тернополян і кілька четвертих місць. Так, Іван Хомів був четвертим у гонці з вибуттям серед чоловіків, також четвертим став Юрій Щербань у гонці «Темпо» серед юніорів, одне очко поступились третьому місцю і Назар Покойовий з Іваном Хомівим у парній гонці «медісон» серед чоловіків.

Також участь у змаганнях взяв і молодий тернопільський велосипедист Ігор Хілярський, який посів дев’яте місце у командній гонці серед юнаків.

Додамо, що Юрій Щербань (студент технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя), Артем Авдалян та Ігор Хілярський (учень Тернопільської ЗОШ №22) представляють ОДЮСШ (тренери Іван Хомів, Володимир Павелко), Назар Покойовий та Іван Хомів є вихованцями обласної ШВСМ (тренер Володимир Павелко).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів