Тернопільські велосипедисти здобули десять медалей на чемпіонаті України у Львові

899

Десять медалей здобули тернопільські спортсмени на чемпіонаті України з велоспорту на треку. Такі змагання нещодавно завершились у Львові. Тернополяни відзначились практично у всіх видах програми. Так, у гонці «Скретч» Віталій Гринів здобув перемогу, а Владислав Щербань став бронзовим призером. Ще одну «бронзу» Віталій Гринів виборов у індивідуальній гонці переслідування на 4 км.

Срібну нагороду для Тернополя у командному спринті завоював Артем Авдалян. А командна гонка-переслідування на 4 км принесла Віталію Гриніву та Владиславу Щербаню перше місце та по золотій медалі.

Третє місце і «бронзу» здобув у цьому виді ще один тернополянин Назар Покойовий. Але однією медаллю спортсмен теж не обмежився: друге місце і, відповідно, “срібло”, Назар виборов у гонці з вибуттям.

Також «срібло» завоював Віталій Гринів у гонці «омніум», а в гонці «медісон» отримав золоту нагороду.

Тричі на цих змаганнях наші спортсмени зупинялися за крок до п’єдесталу пошани: четверте місце Артем Авдалян посів у командній гонці, Владислав Щербань – у гонці «омніум», а у парі з Іваном Хомівим вони були четвертими у гонці «медісон».

Додамо, що Назар Покойовий – студент економічного коледжу ТНЕУ, Влад Щербань – студент ТНТУ ім. І. Пулюя, Віталій Гринів – студент ТНЕУ. Усі спортсмени представляють обласну ШВСМ, тренер Володимир Павелко. А Артем Авдалян – вихованець ОДЮСШ, тренер Іван Хомів.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів