Blog

У Києві нагородили переможців змагань «Пліч-о-Пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу 5-9 класи

У столиці провели фінал змагань з футзалу в межах проєкту «Пліч-о-Пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед школярів 5-9 класів. 

Андрій Ребрина, директор ДУ «Агенція масового спорту України», наголосив на важливості ролі дорослих у цих змаганнях: «Традиційно я хотів би подякувати вчителям, тренерам і батькам за те, що створюють умови в громадах для занять футзалом, футболом. І велика подяка всім дітям, які беруть участь у змаганнях «Пліч-о-пліч».

Серед юнаків перемогу виборола команда Коцюбинського ліцею №1, що на Київщині. 

А дівочу нагороду здобули школярки зі Стрілківського ліцею на Львівщині. Уже в серпні переможці поїдуть до дитячого табору «Пліч-о-Пліч» у Буковелі.

Олександр Козлов — учасник команди юнаків, які посіли омріяне І місце, поділився емоціями від перемоги: «Ми виграли «Пліч-о-пліч», перше місце і дуже цьому раді, що ми змогли. Ми відчуваємо, що ми — сильна школа, що ми можемо більше і будемо далі працювати над цим».

Серед дівочих команд першість здобула команда, учасницею якої є Тетяна Кокус. Дівчина теж не стримувала радості та поділилася, як саме її команда готувалася до змагань: «Ми перемогли завдяки тому, що ми тренуємося кожен день. Завдяки тому, що ми підтримуємо один одного і є однією командою. Ми дуже щасливі, ми до того дуже довго йшли та боролися до кінця. «Пліч-о-пліч» — це дуже класні змагання, в яких дуже багато емоцій переживають команди».

Підтримати учасників приїхали представники спортивної спільноти. Жан Беленюк, борець греко-римського стилю, триразовий призер Олімпійських ігор, відзначив важливість таких подій: «Дуже приємно, що багато дітей сьогодні втілили у життя свою мрію — здобули омріяні медалі і кубки. Я думаю, що це буде класний привід зібратися в наступному році і усім іншим продемонструвати свої навички».

Вадим Гутцайт, Президент НОК України, звернувся до юних спортсменів зі словами настанови та побажаннями: «У минулому році наша збірна з футзалу здобула бронзу. Супер приклад для вас, щоб ви грали в футбол, щоб ставили собі цілі. Вірили в себе, вірили тренерам, вірили в Україну. Бажаю всім вам успіхів!»

Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яку реалізує Мінмолодьспорт разом з ДУ «Агенція масового спорту». Його мета – популяризувати активний спосіб життя серед школярів та формувати культуру єдності, взаємодопомоги й командної гри.

Разом переможемо. Разом — сильніші пліч-о-пліч

Українські бадмінтоністи посіли 5 місце у командному турнірі на Чемпіонаті Європи серед університетів

Українські бадмінтоністи посіли 5 місце у командному турнірі на Чемпіонаті Європи серед університетів, що триває у столиці Іспанії Мадриді. 

Студенти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (Миколаїв) Марія Корягіна, Поліна Ткач, Вʼячеслав Яковлєв і Нікіта Єрьоменко у другому матчі групового етапу виграли в Німецького спортивного університету Кельна – 4:1. Але у чвертьфіналі, у впертій боротьбі з рахунком 1:3 поступилися команді Університету Страсбурга (Франція), яка у підсумку виборола золоті медалі чемпіонату.

Сьогодні розпочинаються ігри в індивідуальній та парній сітках. Тож уболіваємо за українців!

З рахунком 5:0! Впевнений старт України на Чемпіонаті Європи серед університетів з бадмінтону

Потужний старт України на Чемпіонаті Європи серед університетів з бадмінтону! У своєму першому матчі в Іспанії команда Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова з Миколаєва більш ніж впевнено переграла студентів Гронінгенського університету (Нідерланди) – 5:0.

Марія Корягіна і Вʼячеслав Яковлєв виграли в одиночці, Нікіта Єрьоменко і Поліна Ткач перемогли в міксті, а потім хлопці і дівчата довершили розгром суперників у парних зустрічах.

Сьогодні – другий матч групового етапу, проти Німецького спортивного університету Кельна. Початок – о 14:00 за київським часом.

У Києві визначили переможців фіналу з волейболу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

У столиці провели  фінальний етап сезону 2024–2025 «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед школярів 5-9 та 9-11 класів. 

Матвій Бідний, Міністр молоді та спорту України, зазначив: «Ми  нагородили переможців фінального етапу змагань із волейболу. «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» залучили близько семисот тисяч дітей по всій Україні цього року. Але найголовніше — це лише початок їхнього переможного шляху. Я переконаний, що наступного року ми ще більше розширимо масштаби проведення цих заходів».

Переможцями 2024-2025 навчального року з волейболу стали: 

Дівчата, 9–11 класи:

1 місце: Полтавський ліцей №14 «Здоровʼя»

2 місце: Прилуцький ліцей №1 ім. Г. Вороного, Чернігівщина

3 місце: Голосківський ліцей, Хмельниччина

Хлопці, 9–11 класи:  

1 місце: Ємільчинський ліцей №2, Житомирщина

2 місце: Костопільський ліцей №3, Рівненщина

3 місце: Бершадський ліцей, Вінниччина 

 Дівчата, 5–9 класи:   

1 місце: Дунаєвецький ліцей №1, Хмельниччина

2 місце: Полтавський ліцей №14 «Здоровʼя»

3 місце: Світловодський ліцей «Інтелект», Кіровоградщина

 Хлопці, 5–9 класи: 

1 місце: Олександрійський Мультипрофільний ліцей, Кіровоградщина

2 місце: Середівський ліцей, Житомирщина 

3 місце: Стрийська гімназія № 10, Львівщина

Про значущість участі у змаганнях для кожної громади підкреслив директор ДУ «Агенція масового спорту України» Андрій Ребрина: «Хотів би подякувати вчителям, батькам і тренерам, які готують дітей до цих змагань. У громадах, у регіонах є призери з маленьких шкіл, у яких навчаються сорок дітей. Ці змагання показують, що кожна команда може стати призером або переможцем».

Олеся Чопенко, учениця Полтавського ліцею №14 «Здоров’я», поділилася своїми враженнями: «Ми відчуваємо щастя, бо цю перемогу ми  виграли великими зусиллями. Ми тренувалися і старалися для цієї перемоги цілий рік. І ці останні змагання показали, на що ми здатні.  «Пліч-о-пліч» дійсно об’єднує різні команди. Ми знайомимося з новими людьми».

Олексій Жека, учень Середівського ліцею на Житомирщині, розповів чим йому подобаються такі змагання: «Ми посіли друге місце в категорії “юнаки 5–9 класів”. Мені подобаються ці змагання тим, що тут можна показати свій талант. Тебе може помітити якийсь тренер збірної, і ти зможеш побудувати своє майбутнє».

Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Його мета – популяризувати активний спосіб життя серед школярів та формувати культуру єдності, взаємодопомоги й командної гри.

Разом переможемо. Разом — сильніші пліч-о-пліч. 

Українські студенти стартують на Чемпіонаті Європи серед університетів з бадмінтону

У Мадриді (Іспанія) розпочинається Чемпіонат Європи серед університетів з бадмінтону. Україну на змаганнях представляє команда Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (Миколаїв). За перемоги у командному та індивідуальних турнірах боротимуться Поліна Ткач, Марія Корягіна, Вʼячеслав Яковлєв і Нікіта Єрьоменко.

Сьогодні о 18:00 за київським часом хлопці та дівчата стартують у командних змаганнях матчем проти Гронінгенського університету (Нідерланди). Бажаємо вдалого початку чемпіонату!

Фінал змагань зі спортивного орієнтування «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

В Ужгороді провели фінал змагань зі спортивного орієнтування в межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».Школярі боролися за головний приз — поїздку до табору «Пліч-о-пліч 2025», який пройде в серпні в Буковелі.

Серед команд юнаків перемогу здобули учні Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер». Перше місце серед дівочих команд вибороли представниці ліцею №5 імені Тараса Шевченка з міста Коростишів Житомирської області.

Заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Тимофєєв наголосив на важливості участі молоді в таких ініціативах: «В рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» за ініціативи Президента України сьогодні завершився етап спортивного орієнтування. З 23 регіонів приїхали 45 команд хлопців і дівчат. Сьогодні визначились переможці, але в нашому проєкті переможці — всі».

Одна з учасниць-переможниць Анастасія Осінська, учениця ліцею №5 імені Тараса Шевченка, розповіла про підготовку до змагань: «Ми дуже наполегливо тренувались — по п’ять тренувань на тиждень, і у вихідні, і в будні. Ми дуже хотіли перемогти».

Анастасія Нікітчук, учениця Славутської гімназії №1, поділилася своїми враженнями від участі: «Мені сподобалось, було  багато учасників, всі веселі, можна з кимось  подружитися і локації дуже чудові».

Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Його мета – популяризувати активний спосіб життя серед школярів та формувати культуру єдності, взаємодопомоги й командної гри.

Разом переможемо. Разом — сильніші пліч-о-пліч.

Вперше школярі Херсонщини взяли участь офлайн у змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Школярі з 5 команд Херсонської області вперше взяли участь у змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу офлайн. Змагання проводили у Миколаєві, із дотриманням безпекових вимог. Учасники змагались за перемогу та можливість представити регіон на всеукраїнському етапі.

Один з учасників змагання Андрій Міщук, учень Великоолександрівської ЗОШ №2, розповів, що найбільше його привабила можливість позмагатись зі своїми друзями: «Я приїхав на «Пліч-о-пліч» , щоб пограти у футбол зі своїми друзями. Мені подобається «Пліч-о-пліч» тим, що я можу знайти тут багато друзів і тут є багато класних нагород».
Уляна Качан, учениця Херсонського ЗЗСО №47, поділилася, що футбол для неї — це більше ніж гра: «Я приїхала на «Пліч-о-пліч», бо люблю грати у футбол. Це моє хобі. Сьогодні на «Пліч-о-пліч» я чекаю перше або друге місце».

Навіть ті, хто не змагався, були в захваті через відновлення спорту у прифронтовому місті. Валерія Ляшок, учениця з Високопілля, приїхала не змагатися, а підтримати друзів і насолодитися атмосферою події: «Ми приїхали підтримати наших хлопців на «Пліч-о-пліч». Тут багато нових знайомств, багато спілкування, і ми часто виступаємо».

У підсумку перемогу здобули учні Чорнобаївського ліцею, які вже готуються їхати до Києва — представляти Херсонщину на всеукраїнському етапі.

Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Його мета – популяризувати активний спосіб життя серед школярів та формувати культуру єдності, взаємодопомоги й командної гри. ⠀
Разом переможемо. Разом — сильніші пліч-о-пліч.

У Рівному стартував фінал змагань  «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед дівчат

Розпочався фінальний етап змагань серед учениць 5–11 класів у межах проєкту  «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Протягом тижня близько 600 школярок з усієї України змагатимуться за перше місце.

Учениця Переяславського ліцею імені Володимира Мономаха Поліна Баран розповіла, що проєкт їй подобається тим, що робить звичайні дні яскравішими: «Пліч-о-пліч мені подобається тим, що вони розбавляють достатньо сірі шкільні дні, допомагають нам знайти нові знайомства та дають нам можливість зіграти, показати наші вміння з баскетболу».

Катерина Дубчак, учениця Вінницького технічного ліцею, розповіла, що весь вільний час вони з командою  приділяли підготовці до змагань:  «Ми готувались до змагань дуже ретельно, ми займалися по суботам, по понеділкам, по вівторкам — коли у нас був час, ми завжди займались баскетболом. Адже ми хотіли показати результат на змаганнях».

Маргарита Онуфрик, учениця Ясінянського ЗЗСО №2, наголосила на важливості єднання:  «Нам подобається  «Пліч-о-пліч» тим, що у цих змаганнях вся Україна згуртовується, всі разом, у нас у всіх одна мета — перемогти війну. І звісно, кожна команда баскетбольна і інших видів спорту  хоче перемогти — 1 місце для своїх заслуг».

Фінальні матчі відбудуться 14 червня. Саме тоді стане відомо, яка школа виборе перемогу цього року.

Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Його мета – популяризувати активний спосіб життя серед школярів та формувати культуру єдності, взаємодопомоги й командної гри.

Разом переможемо. Разом — сильніші пліч-о-пліч.

В Ужгороді стартував фінал змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування

Урочисте відкриття п’ятого всеукраїнського етапу наймасштабніших змагань «Пліч-о-пліч  всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування провели в Ужгороді.  Участь у змаганнях беруть 45 команд із 23 регіонів України.

Соломія Мисюк, учениця Луцького ліцею № 11, розповіла, що вони з командою готувалися заздалегідь: «Сьогодні ми будемо брати участь у змаганні «Пліч-о-пліч» зі спортивного орієнтування. Ми почали певно готуватися з осені, потрошечки так почали готуватися».

Олеся Мотовило зі Скнилівської гімназії ім. Праведного Андрея Шептицького поділилася думками, чим саме подобаються ці змагання: «Мені подобається спортивне орієнтування через те, що тут можна знайти багато нових знайомств. Також мені подобається дуже бігати. І мені подобається вивчати нову територію і місцевість нашої України».

Учні працювали над теорією і практикою, щоб показати результат. Єгор Бойко, учень Миргородського ліцею “Лінгвіст”, розповів, які в них були тренування: «Наша команда ходила на різні тренування. Нам і теоретично пояснювали, і практично ми займались. І в цілому просто готувались. Очікування — на лідерські позиції, на топ-3 хоча б. І взагалі, налаштовані на перемогу».

Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Його мета – популяризувати активний спосіб життя серед школярів та формувати культуру єдності, взаємодопомоги й командної гри.

Разом переможемо. Разом — сильніші пліч-о-пліч.

У Калинівці на Вінниччині провели Фінал гімназіади з футболу 

Фінальні змагання гімназіади з футболу серед студентів закладів середньої та загальної освіти провели в Калинівці. На стадіоні зустрілися три команди — з Гайсинського, Жмеринського та Хмільницького районів. Це фіналісти, які пройшли зональні етапи й стали найкращими у своїх громадах.

Команди боролися за звання чемпіонів Вінницької області у рамках гімназіади 2024–2025 навчального року.

Студенти Калинівського ліцею №3 з гордістю представляли свій заклад на змаганнях. Максим Дашкевич, один із гравців, зазначив: «Займаюся спортом вже 12 років. Вибрав саме футбол, тому що це найпопулярніший вид спорту. Беру участь у змаганнях кожен рік, вже відіграв близько 20 ігор».

Ще один представник Калинівського ліцею №3 Алекс Зеленюк поділився своєю історією у спорті: «Полюбив футбол з дитинства. У 6 років побачив, як хлопці грають, і теж захотів. Дякую команді й тренеру за перемогу. Впевнено перемогли. Далі в нас буде ще важча гра, і ми будемо до неї готуватись. Ми не зупиняємось».

Родіон Гончар із Бершадського ліцею розповів про свій шлях у спорті:  «Перейшов на футбол з ініціативи моїх друзів, ну і почали займатися разом. Готувалися плідно, тренувалися, також грали на обласних змаганнях. Зайняли там третє місце. Футбол для мене — це дуже багато».

Фінал гімназіади став яскравим завершенням футбольного сезону для студентів області. Емоції  і жага до перемоги панували на полі протягом усього турніру.

Учасники  продемонстрували техніку та витривалість, а також справжній командний дух. Для багатьох це були перші великі змагання, а для когось — ще один крок до мрії.

Попереду — нові спортивні вершини, і кожна команда вже довела: вона готова їх підкорювати.

Новини