Тривають V Спортивні студентські ігри Дніпропетровщини

1250

Протягом березня-травня студенти області будуть змагатися у 16 видах програми ігор.

Очікується, що змагання серед чоловічих та жіночих команд з баскетболу, волейболу, гандболу, баскетболу 3х3, волейболу пляжного, чоловічих команд з регбі-7, футболу, футзалу та бадмінтону, тенісу  та тенісу настільного візьмуть близько 180 команд з університетів та академій м. Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу.

В черговому виді програми ігор у Спортивному комплексі Придніпровської академії будівництва та архітектури в командних змаганнях змагалися бадмінтоністи.

В змаганнях взяли участь відомі спортсмени-студенти Національної металургійної академії України Марія Улітівна, Даніїл Башнюк, Володимир Волнянський та студент Дніпровського аграрно-економічного університету Іван Друщенко.

У запеклій боротьбі перемогла команда –  Національної металургійної академії України, на другому місці господарі, третє місце також посіли майбутні металурги.

В змаганнях з баскетболу та баскетболу 3х3 серед чоловіків також перемогла команда Національної металургійної академії.

Жіноча команда університету митної справи та фінансів святкувала перемогу в змаганнях з баскетболу.

Крім змагань V Спортивних студентських ігор планується проведення чемпіонатів області серед студентів з плавання, легкої атлетики, карате, кікбоксингу, біл’ярду.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів