«Трудові резерви» з новим директором

2492

 Сьогодні, 13 грудня, відбулася конкурсна комісія Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на заміщення вакантної посади директора  Центральної дитячо-юнацької навчально-спортивної бази «Трудові резерви».

Кандидатів, які є спеціалістами у галузі фізичного виховання та спорту і виявили бажання очолити «Трудові резерви», було четверо: Ігор Гейло, Назар Коваленко, Василь Ковальчук та Валерій Матвієць.  

Комісія, котру очолює голова Комітету Вадим Стеценко, та до складу якої ввійшли працівники  КФВС МОН України та запрошені представники МОН України, розглянула презентації учасників конкурсного відбору.

Після розгляду презентацій, виступів кандидатів на заміщення вакантної посади директора Центральної дитячо-юнацької навчально-спортивної бази «Трудові резерви» та голосування, одноголосним рішенням Комісії був визначений переможець Конкурсу – Назар Коваленко, який презентував розвиток спортивної споруди та надав чітке бачення майбутнього функціонування та експлуатації навчально-спортивної бази «Трудові резерви».

Назар Коваленко, 1987 р.н., майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, стаж роботи у сфері фізичної культури і спорту – 11 років. У 2011 році закінчив Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура». У 2013 році нагороджений орденом Данила Галицького.

Бажаємо новому директору навчально-спортивної бази «Трудові резерви» успішного втілення всіх планів і задумів!

Прес-служба КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів