Триває оналайн захід «Олімпійська вітальня» в рамках святкування Олімпійського дня 2022

325

30 червня 2022 року продовжився цикл онлайн проєкту «Олімпійська вітальня» в рамках святкування Олімпійського дня 2022 #OlympicDay #MoveForPeace! Організаторами заходу є Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Луганське і Донецьке обласні та Київське міське відділення (філій) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У заході взяли участь вчителі, тренери-викладачі закладів освіти і спортивних шкіл та представники і керівники відділень КФВС МОН та Луганського обласного відділення НОК України.

Гостем сьогоднішньої зустрічі був заслужений тренер України з легкої атлетики, начальник Луганського обласного центру «Інваспорт» Юрій Омелянович Стусік, який розповів про участь української збірної команди в XXIV Дефлімпійських іграх, які проходили з 01 по 15 травня цього року в Бразилії, і на яких наші спортсмени стали абсолютними переможцями та захопили лідерство у медальному заліку, здобувши 138 нагород (62 золотих, 38 срібних та 38 бронзових). Також пан Юрій розповів про умови тренування та плани на майбутнє спортсменів з обмеженими можливостями, зокрема з вадами слуху.

Учасники активно задавали питання Юрію Омеляновичу та висловлювали власні думки щодо тренувань спортсменів, можливості виступати на різноманітних змаганнях та проблеми, які виникають при підготовці до змагань і пропозиції та шляхи їх вирішення.

По закінченню зустрічі, вже традиційно, було обрано переможця, який задав найцікавіше питання та який отримає подарунки від Луганського обласного відділення НОК України. І нею стала учасниця олімпійських ігор 1972 року, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Ніна Михайлівна Бєла (Моргунова).

Київське міське відділення (філія) КФВС МОН, на чолі з начальником Сергієм Бобровником, висловлюють слова вдячності Луганському та Донецькому обласним відділенням КФВС МОН та всім присутнім, що знайшли можливість долучитися до даного заходу, за зацікавленість проєктом і бажання продовжувати такі зустрічі.

 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів