Турнір пам’яті воїнів АТО відбувся на Миколаївщині

2184

Традиційно, за ініціативи управління освіти Южноукраїнської міської ради Миколаївської області, в м. Южноукраїнську щорічно проводяться змагання з військово-прикладних видів спорту на Кубок пам’яті воїнів АТО ім. Сергія Горобця серед старшокласників.

27 вересня 2019 року, у стінах Южноукраїнської загальноосвітньої школи №3, учнем якої був Сергій Горобець, проведено захід, присвячений патріотам нашої  країни.

У турнірі брали участь команди хлопців 10-11 класів загальноосвітніх шкіл і гімназії та команда юнаків Южноукраїнського професійного ліцею, яка виступала поза конкурсом.

У церемонії відкриття турніру взяли участь мати Сергія – Горобець Юлія Вікторівна, заступник начальника управління освіти О.М.Пузир, голова громадської організації «Южноукраїнська міська спілка ветеранів  та учасників АТО» О.О. Стоянов та бійці і ветерани АТО, заступник голови Всеукраїнської організації «Побратими України» – В.С. Шарій, волонтери благодійного фонду «Мирне небо», директор школи №3 – О.М. Кокол  та учні закладів освіти.

Привітав учасників змагань заступник начальника управління освіти Пузир Олег Михайлович. Група спеціального призначення військової частини 3044 показали для учасників та гостей заходу прийоми рукопашного бою. 

Команди закладів освіти показали свої вміння з: 

  • неповного розбирання та складання автомату, 
  • підтягування на перекладині, 
  • човникового бігу 10х10,
  • комплексної естафети.

Кращий результат на першому етапі показали учні гімназії №1 Борець Антонта і Ярошенко Ярослав, у підтягуванні на перекладині виграв учень гімназіїї №1 Спірін Гліб, у човниковому бігу найшвидшим був учень ЮЗШ №3 Стасюк Максим. В естафеті кращий час у команди ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни.

За результатами усіх видів змагань переможцем стала команда хлопців Южноукраїнської гімназії №1. Перехідний Кубок пам’яті покинув ЗОШ №3 та перейшов на рік до Южноукраїнської гімназії №1.

Друге та третє місця відповідно вибороли команди учнів ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни та ЮЗШ №3. Усі призери були нагороджені грамотами управління освіти, кожна команда – учасниця отримала подарунок від спілки ветеранів та учасників АТО.

Такі заходи відіграють важливу роль у патріотичному вихованні. Це ще одна можливість для учнів показати, що вони патріоти своєї держави.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів