«Туристичний гандикап» провели на Рівненщині

429

28 вересня 2021 р. кафедрою теорії і практики фізичної культури і спорту Рівненського державного гуманітарного університету у лісовому масиві поблизу смт. Оржів Клеванської територіальної громади був проведений традиційний відкритий осінній загально університетський спортивно-масовий захід «Туристичний гандикап».

На таке чудове дійство, яке проводилося в рамках Всеукраїнського проекту «Do like Olympians» («Роби як олімпійці») та Європейського тижня спорту і з нагоди Міжнародного дня студентського спорту, прибуло близько 180 студентів РДГУ і команда туристичного клубу «Paradis» МЕГУ ім. Степана Дем’янчука.

Захід   розпочався з привітань завідувача кафедрою ТПФКіС РДГУ професора Вадима Кіндрата, доцента, майстра спорту з туризму Людмили Чалій та старшого викладача кафедри, майстра спорту міжнародного класу з фрістайлу, учасниці трьох Зимових Олімпійських ігор Тетяни Козаченко.

Далі програма заходу продовжилася динамічною розминкою під музику, яку проводила група студентів зі спеціальностей 014 Середня освіта «Фізична культура» і 017 Фізична культура і спорт під керівництвом старшого викладача кафедри Ілони Панчук.

Для учасників спортивного заходу 17 викладачів кафедри підготували насичену спортивну програму. Студентам було запропоновано за бажанням прийняти участь у змаганнях з кросу по пересічній місцевості, у смузі перешкод з пішохідного туризму, позмагатися командами у «лісовому футболі», «туристичному волейболі» або навчитися танцювати «Зумбу» під керівництвом кандидата в майстри спорту з туризму, старшого викладача кафедри Ірини Давидюк та доцента Олени Ярмощук.

Юнаки та дівчата мали можливість випробувати себе і у різноманітних туристичних квестах та конкурсах з влучності накидання кілець на конуси, набивання тенісного м’яча, вправності обертання гімнастичних обручів та стрибків через скакалку, які проводили співорганізатори заходу – працівники КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Кипіли змагальні пристрасті, зашкалювали позитивні емоції. На згадку про «Туристичний гандикап» студенти отримали різноманітні сувеніри та дипломи. 

Свято вдалося!

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів