Творимо успішну та щасливу націю

1241

22 березня у столичному Навчально-виховному комплексі №141 «ОРТ»  Дніпровського району відбулася регіональна (не) конференція афілійований міні-edcamp Kyiv school 141 – 2019 «Творимо успішну та щасливу націю: конкретні кроки та горизонти майбутнього!»

Освітянський форум об’єднав цього дня майже 300 освітян з усіх регіонів України – учителів, керівників закладів освіти, методистів та державних службовців! Це був простір для інтенсивного навчання, обміну досвідом та неформального спілкування!

Оминути такий грандіозний захід не змогла і Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка надихнула своїми вітальними словами присутніх спеціалістів освіти. Також Лілія Михайлівна в рамках конференції відповідала на нагальні питання, які хвилюють працівників освіти.  

Безпосередньо на конференції була дуже багата програма. Ф‎ахові спеціалісти проводили та презентували свої проекти і майстер-класи. Учасники заходи насолодилися спічами дуже цікавих спікерів, таких як: Олег Панюта, журналіст, ведучий телепрограми «События недели» на телеканалі «Україна», Тетяна Піскарьова, заслужена артистка України, співачка, Марина Кінах, громадська діячка, Заслужена журналістка України, Олена Ларіна, актриса, головна героїня серіалу «Школа», Олесь Маляревич, депутат Київської міської ради, Марина Ігнатуша, генеральний директор компанії «БРЕНД-Берг», автор проектів «Віденський бал у Києві» та Першого Київського балу на Контрактовій площі у Києві, Костянтин Грубич, журналіст, автор ділової гри для підлітків «Клас-юніор-бізнес», автор та ведучий програм «Сніданок з 1+1», «Смачна країна», лауреат Національної премії «Телетріумф».

Кожен учасник заходу отримав сертифікат про підвищення кваліфікації та безцінний досвід, який вони матимуть змогу передавати своїм учням та колегам.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН

Коментарі

коментарів