У Чернігові відзначили День фізичної культури і спорту та провели Всеукраїнський олімпійський урок

1069

Щорічно, в другу суботу вересня на підставі Указу Президента, в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. У чернігівському Центральному парку культури і відпочинку зібралося чимало спортсменів та гостей.

Розпочався захід урочистим маршем ветеранів спорту Чернігівщини. Очолив парад майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, Почесний працівник фізичної культури і спорту Петро Лобас.


Олімпійський вогонь ніс Митрофанов Дмитро – МСУМК з боксу, призер чемпіонату Європи, переможець Всесвітньої універсіади, багаторазовий чемпіон України, учасник літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.
Державний прапор України несла Єфименко Єлизавета – КМСУ з художньої гімнастики, чемпіонка України в групових вправах, багаторазова переможниця та призерка міжнародних та Всеукраїнських турнірів.

Прапор Національного олімпійського комітету України несли: Коробка Ольга – ЗМС України з важкої атлетики, учасниця літніх Олімпійських ігор, чемпіонка Європи, неодноразова призерка чемпіонатів Світу, Бібік Ольга – МСУМК з легкої атлетики, учасниця літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, срібна призерка Європейського юнацького фестивалю, бронзова призерка чемпіонату Європи у приміщенні, бронзова призерка командного чемпіонату Європи, чемпіонка України, Смаль Наталія – МСУМК з дзюдо, учасниця літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, дворазова бронзова призерка чемпіонату Європи, багаторазова переможниця та призерка Кубків світу та чемпіонатів України, Буйок Марія – МСУМК з дзюдо, чемпіонка Європи з дзюдо серед молоді, призерка Кубків світу, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України.

Відзначили визначних спортсменів, тренерів і вручили їм грамоти та квіти. Під завзяту музику присутні виконали традиційну зарядку. Спортивні школи зайняли свої локації на території парку і влаштували показові виступи в різних видах спорту.
Цього року гості заходу могли спробувати себе у різних видах спорту і, пройшовши 10 локацій, гарантовано отримали подарунки від Відділення НОК України в Чернігівській області.

Чернігівське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів