У Чернівцях проведено змагання з легкої атлетики серед ДЮСШ системи освіти області

256

Відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на стадіоні «Буковина» відбулися обласні змагання серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області з легкої атлетики.

Під час відкриття змагань вітали юних спортсменів заступниця голови Чернівецької обласної військової адміністрації Юлія Грицку-Андрієш, начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації Іван Гешко, начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Корнелій Жукотинський. Побажали учасникам обійтися без травм під час виступів та в майбутньому прославляти Україну на міжнародних змаганнях.    

Змагання проходили цікаво і видовищно. Учасники змагань проявили  неабияку наполегливість та майстерність для здобуття перемоги.

За підсумками  змагань перемогу святкувала команда Сторожинецької дитячо-юнацької спортивної школи, срібло вибороли вихованці Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи, третє – Кіцманська дитячо-юнацька комплексна спортивної школа. 

Переможців та призерів обласних змагань нагороджено дипломами і кубками відповідних ступенів обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та управління молоді і спорту Чернівецької обласної військової адміністрації.  

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів