У Чернівцях відбулись змагання з міні-футболу cеред учнів ЗПО (ЗПТО)

1138

На стадіоні «Юність» Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведені змагання з міні-футболу обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, в яких взяли участь 13 команд.

Фінальним змаганням передували попередні. Переможці попередніх змагань склали фінальну четвірку. За ІІІ місце на поле вийшли команди Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки та Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту. Протягом двох таймів тривала рівна безкомпромісна боротьба, яка не виявила переможця. За підсумками пробиття післяматчевих пенальті з рахунком 4:1 перемогла команда залізничників.

 За І місце зустрілися учні Глибоцького професійного ліцею та Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно – економічного університету. На полі точилася рівна боротьба поперемінно атакували футболісти однієї та іншої команди, проте удача була на боці юних футболістів комерційного училища, які перемогли з  рахунком 3:2 і стали чемпіонами обласної Спартакіади. 

Всі команди запам’яталися цікавою і напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку.  

Команди-переможців та призерів змагань було нагороджено кубками та дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

 

Коментарі

коментарів