У Чернівцях відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед студентів

624

На спортивному майданчику Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича пройшли перші в цьому році змагання серед студентів закладів фахової передвищої освіти. У розіграші взяли участь 10 юнацьких та 4 дівчачих команди.

Юнацькі команди за жеребкуванням були розділені на дві групи по п’ять у кожній. Так за підсумками групового етапу до півфіналу увійшли дві команди політехнічного коледжу, команда транспортного коледжу і команда педагогічного коледжу.  За результатами стикових ігор команди – призери розмістилися наступним чином: 1 місце – політехнічний коледж – 1, 2 місце – політехнічний коледж – 2, 3 місце – педагогічний коледж.

Дівчата у свою чергу визначали найкращих за коловою системою. Усі команди мали змогу зустрітися між собою. За підсумками матчів впевнену перемогу вибороли спортсменки педагогічного коледжу. Друге місці посіла команда фахового коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича, а замкнули трійку найкращих студентки Вижницького фахового коледжу мистецтв.

Команди-переможниці були нагороджені грамотами, медалями і кубками Чернівецького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Також грамотами та статуетками відзначені кращі гравці. Одноголосним рішенням представників та суддів у змаганнях серед юнаків кращим визнано представника команди політехнічного коледжу – Данила Гарасима, а у дівчат гравчиню педагогічного коледжу – Аліну Щітку.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів